Помогите спасти Максима Гаврилюка. Рак крови. Рецидив
Помогите спасти единственного сына!!! Невыносимо страшно и больно осознавать, что у жизни этого ребенка есть ценник - 111 771 € (сумма к сбору).
Беда пришла в дом Гаврилюков снова. Мама (Гаврилюк Леся), только успела поверить в чудо, что ее ребенок здоров и будет жить. Три года ремиссии. 23 ноября 2015 года был сделан контрольный анализ крови, который вызвал нехорошие подозрения у врачей и сразу же была проведена пункция. В анализе были выявлены бласты. Рецидив ! 24 ноября была взята пункция из 4 точек и материал был отправлен в Киев. Поздно вечером, 24 ноября из Киева в телефонном режиме прозвучал диагноз, словно выстрел в сердце – у Максима рецидив (острый лимфобластный лейкоз). РАК КРОВИ! Денег на лечение единственного сыночка Максима у этой семьи нет. Все недвижимое имущество семьи – это комната в общежитии. В интернете есть информация о Гаврилюке Максиме.
С 27 ноября Максим зашел на первый блок химиотерапии. Кто следил за первой темой https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1245966 , очень хорошо помнит сколько пришлось пережить Максиму и маме (Лесе), пока главный гематолог дал разрешение на трансплантацию (ТКМ), сколько было обещаний после каждого блока химии ,что ребенка заберут на лечение в Охмадет в Киев. Никто мальчика не забирал в Киев и ребенок продолжал проходить лечение в Ровно. Спасибо всем девочкам Кидстаффа, благодаря Вам были открыты группы помощи: Вк, ФБ, ОК, Viber, которые помогли распространить информацию о Максиме. Были собраны деньги, которые дали возможность продолжить лечение в Польше. На сегодняшний день Максим находится на лечении в Польше (г.Быгдощ), идут поиски донора и все, казалось бы, сложилось хорошо…НО… Максим стоит на очереди на оплату ТКМ в МОЗ, они должны были бы оплатить трансплантацию. Заседание комиссии прошло 19 мая 2016 года и по Максиму решение не приняли. ДЕНЕГ НЕТ и когда будут неизвестно, возможно в конце года !!! Времени ждать до конца года у этого ребенка нету! Его просто не станет. Выхода нет- Максим снова заступил на 7 блок высокодозированной химии. Надеяться на помощь от государства и МОЗ, после последних новостей, было бы глупо. Поэтому, девочки, снова обращаемся к Вам за помощью. Давайте вместе СПАСЕМ МАКСИМА!!!
Карта ПриватБанк гривня 4731 2171 1416 1019 Гаврилюк Леся Миколаївна Карта ПриватБанку долар 4731 2171 1244 4458 Гаврилюк Леся Миколаївна Карта ПриватБанк євро 5168 7420 2262 5960 Гаврилюк Леся Миколаївна Карта Ощадбанк 5167 4900 4673 4464 Гаврилюк Леся Миколаївна Billing address of the bank: PrivatBank, 50, Naberezhnaya Pobedy str., Dnepropetrovsk, Ukraine, 49094. в доларах США (USD): BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA ACCOUNT: 4731217112444458 BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK SWIFT CODE: PBANUA2X INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHASUS33 CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080 IBAN: UA303052990004731217112444458 в євро (EUR): BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA ACCOUNT: 5168742022625960 BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK SWIFT CODE: PBANUA2X INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany SWIFT CODE: COBADEFF CORRESPONDENT ACCOUNT: 400886700401 IBAN: UA983052990005168742022625960 в рублях (RUB): BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA ACCOUNT: 5168742024021382 BANK OF BENEFICIARY: ПАО КБ «ПРИВАТБАНК», ДНЕПРОПЕТРОВСК, УКРАИНА INTERMEDIARY BANK: PRIVATBANK AS Riga, Latvia CORRESPONDENT ACCOUNT: LV38PRTT0163000002500 SWIFT-КОД БАНКА-ПОСРЕДНИКА: TJSCRUMM БИК БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: 044525388 ИНН: 7709129705 КПП: 775001001 БАНК-ПОСРЕДНИК: ПАО «Транскапиталбанк», Москва, Россия НОМЕР СЧЕТА БАНКА-ПОСРЕДНИКА В ГУ БАНКА РОССИИ ПО ЦФО: 30101810800000000388 SWIFT-КОД БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: PRTTLV22 СЧЕТ БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА В БАНКЕ-ПОСРЕДНИКЕ: 30111810500000000041
Диагноз: «Острый лимфобластний лейкоз» (Рак крови). РЕЦИДИВ! Группы помощи: ВК ФБ ОК
Новости Максима Повідомлення від Гаврилюків - 20 липня. Ось і розпочався відлік часу до щасливого і ЗДОРОВОГО життя Максимка!!! Попереду 100 (вже трішки менше!) тяжких днів реабілітації. Саме стільки наш Максимко буде під ретельним наглядом польських спеціалістів, і знову, після численних аналізів та пункцій буде винесено вердикт! Молимось всі за швидке одужання нашого хлопчика, щоб донорські клітини прижилися і як найшвидше. Віримо, що його сердечко витримає і ці моменти, адже перемога над раком не за горами!!! Максимко зараз в тяжкому фізичному і моральному стані. Більше тижня абсолютно нічого не їсть, навіть не п´є, дуже схуд, тому підключений до штучного харчування. Лікарі сказали, що так може продовжуватись до двох і більше тижнів… Під крапельницями знаходиться постійно, вводяться знеболюючі. Дала про себе знати слизова – в роті стоматит.... Ніколи не можна звикнути до болю дитини, неможливо звикнути до його сліз і страждань! Кожен раз, як ножем по серці. Наш Максимко, як стійкий борець, все терпить заради заповітної мрії – бути здоровим! Молімось, люди!!! Просімо в Бога дати сил змученій хворобою дитині та його мамі Лесі! Ваша підтримка - велика сила.
Максим сильный, он справится. Иначе и быть не может.
Ты «SOS» кричи, кричи и докричишься, Кричи и верь, что люди есть вокруг. Закрыта дверь – стучи и достучишься, Не трусь, стучи, стучи, мой милый друг. Пусть птица-смерть взметнется над водою, Пусть ночь расставить точки на воде, Ты не один – весь мир с твоей бедой, Все мы с тобой в твоей большой беде.
Всем доброго вечера! Новости от Максима! Новини з Бидгоща 24.07. Доброго дня, дорога наша родино. Знаємо, що чекаєте від нас новин. Тут, далеко від рідної домівки, ми відчуваємо Вашу велику підтримку, ваші коментарі надихають, додають сили і віри у щасливе та здорове майбутнє нашого Максимка. Не ображайтесь, що пишемо не так часто, нема що особливо писати. Стан Максима бажає бути кращим. Всі аналізи на нулю, він не їсть, не п´є, в нього страшний стоматит, він температурить, розлади, рвота, дуже суха шкіра, схуд на 3 кг. Йому підключили штучне харчування, капають тромбоконцентрат, роблять болючі ін´єкції в живіт. Дуже сумує за домом, часто плаче і запитує - коли це все скінчиться, мріє про слова - ЗДОРОВИЙ, ВИПИСУЄМО. Ми намагаємося підтримувати наше дитя як тільки можемо. Молимось щиро і Вас просимо помолитись, щоб прижились клітини і піднялись лейкоцити. Тепер Ви зрозуміли, що нема чим хвалитись а писати Вам такі новини в мене нема сили. Ми ні на мить не забуваємо про всіх Вас, наші рятівники та вболівальники, наші дорогі ангели - охоронці. Ми дякуємо Вам і молимось за всіх Вас. Був телефонний дзвінок з МОЗ, про те, що нам приблизно через півтора місяця оплатять операцію, але треба виправити якісь неточності в документах ( таке враження, що наших документів на протязі трьох місяців ніхто і не бачив, хоча прийняли і казали, що весь пакет зібраний). Кошти, які зібрали ’ Таблєточки’ підуть на порятунок іншої дитини. Ще раз дякуємо і просимо вибачити за не часті новини. Зорята та Гриць - Вам, особлива подяка, за особливу підтримку, окремо за пазли і картку( гральну). Просимо щиро молитись, можете писати, куди подали молебні за наше дитя, ми будемо дуже вдячні. Від щирої душі вітаємо всіх, хто святкує день ангела з іменем - ОЛЬГА. Бажаємо добра і довголіття, у кожній справі хай завжди щастить. Вік щедрий, як калинове суцвіття у радості і злагоді прожить. Хай доля буде, як волошка в житі, душа, хай буде вічно молода, від сонця - золота, а від небес, блакиті. Хай обминає горе і біда. Життя хай буде добрим дивом, єдиним, неповторним і красивим. З повагою ваші Гаврилюки!!!
Всім привіт від нас! Максимко старається з усіх сил, щоб потішити Вас гарними новинами. Останні результати аналізів нас трішки потішили. Лейкоцити і все решта, хоч тяжко і помаленьку, але піднімаються вже самі. Лікарі кажуть – потрібен час, все йде так, як має бути на цьому післяопераційному етапі лікування. Максимко температурить, буває нудота, біль в ногах – це реакція на ріст лейкоцитів. Ходить мало. Ми настроєні оптимістично!!! Складаємо пазли, читаємо книжки, дивимось фільми. Відволікаємось від всього цього, як тільки можемо. З татом Макс грає в гру «Уно», а я щонеділі стараюсь ходити до храму, щоб помолитись, та замовити молебень за дитя! Дякуємо, що чекаєте від нас вісточку! Моліться разом зімною!
НОВИНИ ВІД МАМИ 09.08.16: З Божою поміччю Максимко йде на поправку! Хоч ці дні були тяжкими, і неймовірно довго тягнувся час, Максим терпляче переносив біль та не приємні відчуття. Було всяке і по всякому, але ми йдемо до своєї мети, щоб ніколи більше не повертатись до хвороби!!! Зараз Макс почувається добре! Лейкоцити самі піднялись до 1.5, і на 22-му дні (післяопераційному) лікарями було прийнято рішення ввести Граноцид, для ще швидшого підняття показників лейкоцитів. Після чого два дні Максу було кепсько – всього ломало, боліли кістки і спина, але він і це переборов відважно! Зараз лейкоцитів маємо 8!!! В роті повний порядок)) – все загоїлось. Відключили штучне харчування, тому синочок через «Не Хочу», з труднощами, але старається хоч трішки поїсти. Дивлюсь, як мій хлопець дорослішає на очах. Він частіше посміхається коли нічого не турбує і не болить. Часто передивлюється відео, перечитує слова підтримки від друзів. Мріє про зустріч з ними і повернення до нормального і здорового життя. Ми відчуваємо вашу підтримку на відстані і близько. Жодної секунди не шкодую про наш вибір з шпиталем Юраша в м.Бидгощ. Дякую всім і кожному! Без вас цього б не сталося! Дякую тобі, Зоряна, за твої старання для нас, що допомогла потрапити сюди! Завдяки твоїм зусиллям, ми тут, в руках хороших спеціалістів, які роблять такі операції, рятуючи наших дітей!!! Хоч по переду в нас ще довга дорога реабілітації, але дякувати я не перестану ніколи!!!!!! Бажаю всім здоров’я, хорошого настрою на кожен день, запашного хліба на столі, чистої води і ніякої біди! Ваші Гаврилюки.
’Іспанія - любов моя. Країна виняткова, відкриті і веселі люди, смачна паелла, гори, море, оливкові гаї, рожеві фламінго і горяча музика фламенко, квіти бугенвіллі, краєвиди від яких захоплює дух і океан... Як я люблю цю країну, всім своїм серцем. Кожен рік, вже майже половину свого життя я приїжджаю сюди і не хочу повертатись. Моя любов до цієі країни перейшла теж до моіх найрідніших. Двоє хлопчиків у мому житті теж зв´язані з цією країною емоційно і кровно. Олько - наш син приіхав звідси у мому животику. І Максимчик мій другий хлопчик, дитина яку мені призначив Бог, дістав подарунок з цієі щедрої землі. Донором Максимчика був іспанець. Щедрі і чудові люди, які погоджуються рятувати життя іншим, ці люди неймовірні, бо стають дуже часто єдиним шансом до порятунку іншого людського життя, бережи тебе Бог, наш іспанець, довгого і гарного життя тобі, друже!’
Я вспоминаю жизнь мою, и ничего не утаю Последние 16 лет И детских глаз слепящий свет, что затмевает звездный след Палаты, светлый коридор, и первый с мамой разговор, Болезнь, ужель спасенья нет? И ей всегда один ответ: сквозь боль и страх, сквозь кровь и слезы Один ответ на все вопросы Борись за жизнь, Наш вечный бой с самой жестокою судьбой И капельница как змея, что хочет задушить тебя. И день и ночь спасенья нет Тошнит на химии, когда же будет свет в конце тоннеля? И лейкоциты на нуле. Озноб – как шторм на корабле И снова день, и снова ночь И операция, и гонишь мысли прочь Ведь на столе – как собственная дочь Малышка нежная – цветок Бесценной жизни огонек Малыш, родной, не уходи Там свет и радость впереди, И жизнь, и солнце, и любовь, что согревает в жилах кровь Ты просишь – доктор помоги, ты боль и страх мои возьми, И забери с собой туда, где я не буду никогда Проверки – этот вечный страх, А вдруг там что-нибудь не так? И вот победа – на устах Слова заветные: «Здоров» Назло прогнозам докторов Назло судьбе, назло врагам, назло невежам дуракам Цена победы нелегка Дрожит усталая рука И сигарета сизый след за час десятый… И в сердце боль на много долгих лет Но это все пустяк Вы за победу заплатили так, как не приснится в страшном сне И ваша боль звенит во мне И память ваших всех друзей, что только памятью остались И вашей и моей Вы – победители – друзья мои, семья И жизнь моя, и молодость прошедшая моя И слезы и успех. Ребята, я люблю вас всех!
Добрий день, наша групо! Поділюсь трішки нашими хорошими і радісними новинами 15.08.16: На минулому тижні Максимчику під загальною анестезією робили пункцію, результати порадували лікарів і нас – все в межах норми! Лікарі наголошують, що Макс повинен їсти, хоч по трішечки, але має старатись, щоб набиратись сил! Лікарняної їжі він не може посилити, тому я приносила кисиль, печиво, желе. Лейкоцити в нас зараз 5, тромбоцити 150, гемоглобін 112, аналізи на наявність бактерій – від’ємні!!! На 30-й день нас порадували ще одною звісткою, в яку Макс, як і я, не повірили: НАС ВИПИСАЛИ ДОДОМУ! На очі навернулись сльози, серце стало битись бистріше…Урааа. Так що ми вдома! З чоловіком підготувались до зустрічі сина «вдома». Порадували дитя приємним сюрпризом. Дякувала, дякую і не перестану бути вдячноюБогові,та абсолютно ВСІМ Вам, що щиро радієте нашим крокам на зустріч здоров’ю!
Я очень рада за Максима. Быстрее бы уже все испытания закончились и у ребенка была здоровая и полноценная жизнь. Господи, услышь и помоги!
Дякую вам за таку радісну звістку