мААААсквичка• 01 июля 2016
Детский загран
Мамочки, я записалась в электронную очередь (не хочу по полдня стоять в живых очередях) на подачу документов на оформление загранпаспорта для дочки (8лет).
Кто недавно оформлял, не вспомните, принципиально ли какие фото глянец или матовые?
Я помню, что когда я свой паспорт делала, то принесла фото и мне сказали. что забыли уточнить, что другие должны быть. В общем, переделывала фото.
И ещё вопрос: ребёнок должен обязательно присутствовать при подаче документов или достаточно фото 10Х15. Фото должно быть портрет или ребёнка во весь рост?
Отмотала своё• 01 июля 2016
Ответ длямААААсквичка
Ходит конечно, и в школу ходит.
не нужен он нам, получит в свои 16.
Тем более, что для получения заграна этот код и не нужен вовсе.
Сколько уже летали заграницу, ничего подобного не требовали
не нужен он нам, получит в свои 16.
если будет участвовать в соревнованиях,потребуют код.100%
пойдите возьмите,что вам трудно.так потом мороки меньше будет.
какая разница в 8 или 15.
в 9 классе полюбому придется брать,а это уже 14 лет.
в октябре анкеты заполняли для окончания 9 классов,и всем были нужны коды.кто отнекивался,все равно принесли в итоге.
какая разница в 8 или 15.
Отмотала своё• 01 июля 2016
Ответ дляБогдан М
говорили прийти через 2 месяца, был готов через месяц( там дата выписки паспорта стоит) , но нам было не срочно пришли через 2 месяца и получили паспорт
у нас через 3 нед был готов.я проверяла по сайту.
Отмотала своё• 01 июля 2016
Ответ длямААААсквичка
а фото матовые или глянец приносили?
забыла еще
заявление там напишите,и оплата там, в их терминале.
мААААсквичка
• 01 июля 2016
Ответ дляОтмотала своё
забыла еще
да, я в курсе, прочла это.
мне ещё нужно будет написать заявление об отказе от биометрического паспорта
мААААсквичка
• 01 июля 2016
заяву про відмову отримувати паспорт для виїзду за кордон, в який імплантовано безконтактний електронний носій, або про відмову від внесення інформації до такого носія (у разі потреби);
Отмотала своё• 01 июля 2016
Ответ длямААААсквичка
да, я в курсе, прочла это.
ну мы делали биометрический.
вы записались в электронную очередь,но я вас огорчу может,все равно на свое время не попадете.
там знаете,как начнут своих вести,и этот поток нескончаемый.даже очередь из своих.
Исправлялочка• 01 июля 2016
ми несли фото 10 на 15, глянцеве
код треба нести тільки якщо він у дитини вже є, у нас нема
подавали документи без дитини
Море Счастья• 01 июля 2016
Делала неделю назад сыну 3 года, ( тоже мать одиночка)тоже нужен был код сыну..брала в налоговой, ещё справку с ЖЕКа о составе семьи.
Ответ дляОтмотала своё
вот что мы подавали для детского паспорта.
ребенок 15 лет,ее присутствие обязательно.потому что фоткали и брали отпечаток на чип
паспорт родителей+по 1 копии
св-во о рож+2 копии
код +2копии
св-во о браке+2 копии.
проверить готовность здесь
паспорт родителей+по 1 копии
св-во о рож+2 копии
код +2копии
св-во о браке+2 копии.
проверить готовность здесь
я влізу зі своїм питанням. А електронна черга хіба для Києва і області ?
Душка-свекровь)))• 01 июля 2016
Ответ длямААААсквичка
так то достигшим 16лет, дочке ж 8, у неё ещё нету
у нас не принимали документы без кода.
у моих детей в 3 и 1 год уже есть код.
получается за 1-3 дня в налоговой.
там и очередей нет никаких в это окошко
у моих детей в 3 и 1 год уже есть код.
получается за 1-3 дня в налоговой.
там и очередей нет никаких в это окошко
Отмотала своё• 01 июля 2016
Ответ дляBaronesa
я не могу ответить.
не могу понять,что именно вас интересует?
єлектронная очередь везде есть не только в киеве,я с харькова,если что.
Кюветчица• 01 июля 2016
Що необхідно зробити, щоб отримати закордонний паспорт:
закордонний паспорт україна
Прийти в ’Паспортний сервіс’
Протягом 10-30 хвилин подати потрібні документи
Сплатити послугу (на місці)
Після отримання SMS, прийти і забрати закордонний паспорт
Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорта:
Свідоцтво про народження;
Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності);
Заява від батьків (формується на місці, обов´язкова наявність внутрішніх паспортів батьків);
Заява про відмову від внесення біометричної інформації до безконтактного електронного носія (у разі оформлення закордонного паспорта БЕЗ безконтактного електронного носія);
Заява від другого з батьків не вимагається, якщо він є іноземцем або особою без громадянства (за наявності підтверджуючих документів);
При замовленні другого закордонного паспорта обов´язкова наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, оформленого на інше прізвище);
Для дітей віком до 7 років необхідно обов´язково надати:
Для дітей віком від 7 до 12 років рекомендується надати:
Дві фотокартки розміром 3,5х4,5 сантиметра та одна фотокартка розміром 10х15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування;
- Фотокартки мають бути виготовленні з одного негативу (кадру);
- На фотокартках має бути зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, на матовому фотопапері високої якості, без дефектів;
Детальніше
Фотографування дітей віком від 12 років відбувається на місці.
Якщо дитина проживає з одним із батьків, додатково подається один з таких документів:
Свідоцтво або рішення суду про розірвання шлюбу, а також довідка про реєстрацію місця проживання дитини разом з тим із батьків, який подає заяву-анкету, наприклад: форма №3 або будинкова книга;
Свідоцтво про смерть другого з батьків;
Рішення суду, що набрало законної сили, про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
Рішення суду, що набрало законної сили, про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
Рішення суду, що набрало законної сили, про визнання другого з батьків недієздатним;
Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (зі слів матері);
У разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
У разі, якщо на момент народження дитини хоча б один з її батьків не був громадянином України, разом з основним переліком документів необхідно надати Довідку про реєстрацію особи (дитини) громадянином України.
Рекомендовано мати з собою закордонний паспорт когось із батьків (за наявності) для перевірки правильності транслітерації прізвища дитини, або дитячий проїзний документ.
мААААсквичка
• 01 июля 2016
Ответ дляBaronesa
по крайней мере выбрать другой регион возможности нет
мААААсквичка
• 01 июля 2016
Ответ дляКюветчица
закордонний паспорт україна
Прийти в ’Паспортний сервіс’
Сплатити послугу (на місці)
Свідоцтво про народження;
Детальніше
Свідоцтво про смерть другого з батьків;