Аноним ФЕЯ• 05 июля 2016
2 пологовий (Київ) чи підпишуть обмінку без київської прописки?
Стою на обліку в їхній ЖК, заяву підписувала через завідуючу, прописка не київська, хоча багато років живу в районі, який обслуговує цей пологовий.
Тепер час підписувати обмінку. Сьогодні сказали, що навіть мешканцям області обмінки не підпишуть, у них аншлаг. "Хіба що ви вирішите це питання через завідуючу". Черга до завідуючої сформувалась ну дуже велика, я фізично не витримала і пішла.
Чи є хтось з некиян, хто недавно підписав обмінку в цей пологовий? І як виглядає тет-а-тет з завідуючою? Вона напряму ставить якісь умови чи "треба самому здогадатись"?
Аноним ФЕЯ
• 05 июля 2016
Ответ дляBessta
Мне 2 раза подписывали, оплатите благ. взнос только.
Внесок само собою. Описана ситуація відбулась сьогодні. Офіційно лікар, котрий переглядає обмінки, сказав, що вони тимчасово не беруть некиянок.
Герцогиня• 05 июля 2016
Більше благодійний внесок. Мені сказали сплатити 3 тис. Грн. Якщо у вас є підтвердження місця проживання (договір оренди або ваш чоловік зареєстрований), то взагалі тоді платите звичайний внесок.
Аноним ФЕЯ
• 05 июля 2016
Ответ дляГерцогиня
Дякую. Маємо і те і інше. Я просто хотіла знати, що таки підпишуть, бо вистояти ту чергу в душному коридорі для мене нереальне випробування. Так хоч буду знати, що результативно стоятиму.