Невидимка• 18 июля 2016

Після отруєння піднімається ацеон в дитини (3 роки)

Пройшло неповних 4 дні. Була рвота, температура , понос спочатку в одної дитини, потім другої.
Відпоювала (ізюмна вода, Регідрон. Хумана електроліт), атоксіл, лікувались Ніфуроксазидом, Ентеролом. Зараз на строгій дієті. Ацетон все рівно піднімається періодично. Завтра до лікаря. Я дуже переживаю...Хто мав подібні проблеми, поділіться, на нашу лікарку особливих надій не покладаю. Що робити, куди звертатись, що обстежувати.
uliaol• 18 июля 2016
Давайте глюкозу в ампулах+много воды пить (боржоми или компот с яблок и изюма).2 месяца тоже также переболели.

Снатал2015• 18 июля 2016
Теперь нужно следить за питанием! Вирусное ! Если поднимаеться-значит что-то в питании,что стоит исключить-возможно молочное
Проверяйте каждый день и смотрите какие продукты даете-возможно на компонент ща какой-то+лучше всего регидрон помогает и стимол
автор Невидимка • 18 июля 2016
Ответ дляuliaol
Даю пити. розвела знову Хуману, Ізюмний відвар. Зараз сушку буду варити. Глюкою боюсь, дам трошки пепсі.
Коли у вас той ацетон нормалізувався?
автор Невидимка • 18 июля 2016
Ответ дляСнатал2015
Дієта строга. Вчора була каша рисова на воді з печеним яблуком, овочева зупка. Сьогодні гречані пластівці на воді з печеним яблуком , трошки підсолодила, може не потрібно було. Компот з яблук та трускавок пила не багато.
Хуману електроліт можна давати пити?
uliaol• 18 июля 2016
где то через 4 дня стало легче .Посмотрите видео Комаровского по поводу ацетона,очень интересно.
КицюняЯ• 18 июля 2016
КАКАЯ ПЕПСИ??? Глюкоза! И бетаргин Вам в помощь! Очень помогает в комплексе (чутли не капельницу заменяет)
автор Невидимка • 18 июля 2016
Ответ дляuliaol
Дякую ,зараз гляну.
Діти активні почуваються добре.
Завдяки совєтчіцам вдалось відпоїти та доволі швидко привести дітей до нормального стану без крапельниць та АБ. Ну і лікаря викликала, звичайно.
Але зараз з тим ацетоном переживаю якщо чесно...
Старший також тою заразою хворів, навіть гірше переніс, але без ацетону.
Выручалка• 18 июля 2016
Бетаргин глюкоза минута атаксии регидрон
автор Невидимка • 18 июля 2016
Ответ дляКицюняЯ
Глюкозу можна без аналізів крові на цукор? Десь читала, що ризиковано.
Ми здавали 2 місяці тому, потім ще раз, був в нормі.
Ацетон не критичний, приблизно 2+

ПолБатона• 18 июля 2016
Побольше пить надо. Ребёнок должен много пить и много писять, Мало пьёт и мало писяет ацетон накапливается в организме, чем больше писяет тем быстрее уходит ацетон.
Снатал2015• 18 июля 2016
Ответ дляНевидимка
Ацетон не критичний, приблизно 2+
Норм!пройдет за пару дней! Яблоки очищайте -там могут быть токсины
автор Невидимка • 18 июля 2016
Тільки що знову зміряла, впав, навіть натяку нема...
автор Невидимка • 18 июля 2016
Ответ дляСнатал2015
Чищу навіть перед запіканням
автор Невидимка • 18 июля 2016
Ответ дляПолБатона
Дякую, буду за тим слідкувати.