Красавица писяная• 14 августа 2016
Хозяйки! Прошу, не проходьте мимо. Як вибрати яйця в супермаркеті?
Дівчатка не смійтесь, будь ласка, з мого питання. Вже один раз якось отруїлась, та так хочеться омлет.. Живу в великому городі год, до цього жила в селі. Всю жизнь яйця були свої. Батьки роблять передачки, але вона буде ше не скоро. Зашла вчора в магазин та там багато з тріщинами, наче воно й так повинно бути. Як правильно вибрати яйця? Як їх перевірити на свіжість? Які краще брать, поштучно чи запаковані? Чи можна перевірити якось запаковані? Будь ласка, поділіться досвідом.(
Брынза• 14 августа 2016
Ответ дляКрасавица писяная
Та ми тільки знесені їли, одразу з’їдали. Небагато курей. Не було потреби їх трусити.
в село подружкам позвоните, развеселите их....
Бусурманша• 14 августа 2016
Ответ дляБрынза
Ага. Звонок в село - Девочки, представляете, тут куры такие яйца странные несут. Ладно еще то, что они их несут в лотки, но вот как они штампы на низ ставят? И откуда куры знают буквы и птицефабрику, на которой живут - ума не приложу....
Мексиканочка• 14 августа 2016
Ответ дляNатаLия
Я покупаю ТОВ «ЯСЕНСВІТ’. Хоть они и белые, но всегда свежие, а желтки крупные и оранжевые.
Поддержу Ясенсвит - всегда неизменно отличного качества - свежесть и размер нравятся )
Мексиканочка• 14 августа 2016
Ответ дляКрасавица писяная
Скажіть, будь ласка, як сильно треба трусити. Я була вчора в супермаркеті, трусила, тряслось там шось. Але мабудь сильно трусила.
Взбили омлет? ))