посоветуйте клеевой пистолет. среднего размера.с подставкой. спасибо
Businka_05• 07 декабря 2016
Dremel Glue Gun 930 от Бош. Два температурных режима, довольно бюджетный. Бошевская гарантия на 2 года
Businka_05• 07 декабря 2016
Ответ дляТаяВ
Краще купити два дешеві чим один дорогий...
Слід звернути увагу на сам корпус - якість пласмаси.
Бажано щоб носик був металевий, ідеально якщо їх 2-3 в комплекті.
Регулювання температури практично не використовується при роботі.
Не соглашусь. Активно пользуюсь 2 режимами.