Живчик-счастливчик• 24 июля 2013

Дівчата, що робити? як повернути свої гроші?

Дівчонки,вчора створювала тему про босоніжки.Але просто запитувала як   має проходити повернення.
Так як я вчора була трішки не в собі,то тему закрила щоб ненаговорити нікому нічого лишнього.Вчора я все ж надіялась на порядність продавця і повернення грошей,але зрозуміла що все безполєзно.І вирішила написати сьогодні ще раз сюди.Може Ви мені чимось допоможите
Ситуація така,замовила босоножки 39 розмір і 25 см стєлці.Прийшов 41 і 27 см по стєлці.Це було не сп,продавець знав що відправляв.Так як вона замовила собі,а їй не підійшов розмір

Добавляю фото з замірами (для прикладу зміряла інші босоножки 39 розміру і 25 см по стєлці),і ссилку на оголошення продавця.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-6164933.html

Є скріни,але вони чомусь не загружаються.Хто вміє загружати ,скину
Аноним-ка• 24 июля 2013
Ответ дляБелоснежко
гидко читати, СТЄЛЬЦІ - УСТІЛКА. Не псуйте українську мову
А как Вам слово ’безполєзно’?

Физрукая• 24 июля 2013
Ответ дляАноним-ка
А как Вам слово ’безполєзно’?
а че умничаем?не суди да не судим будешь. наверное только таким виртуальным образом вы можете себе позволить указать незнакомым людям на их ’небольшие погрешности’???
Инфотуфелька• 24 июля 2013
Автор, а у Вас сантиметр интересный, не от 0.
На фото 3 размер 39 или 38?
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляИнфотуфелька
На фото 3 размер 39 или 38?
Який вже є.:)
На фото номер 3 розмір 39
Заставляличка• 24 июля 2013
так я не поняла, продавец этот есть на кидстаффе? если есть, давайте ссылку на неё, будем звать и разбираться
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляЗаставляличка
Так продавець є тут і на клумбі.Ось ссилка
https://www.kidstaff.com.ua/user-193435.html
Заставляличка• 24 июля 2013
Ответ дляTania19
напишиет ей в личку, дайте ссылку на эту тему и пригласите её сюда, пусть опишет своё видение ситуации

Физрукая• 24 июля 2013
Ответ дляИнфотуфелька
На фото 3 размер 39 или 38?
интересно,а по вашему мнению от скольки?
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляЗаставляличка
Написала,будемо чекати..:(
Марс атакует• 24 июля 2013
у меня с нуля . 1 - это уже ОДИН сантиметр.
Марс атакует• 24 июля 2013
вот с О

http://images.yandex.ua/yandsearch?source=wiz&uinf...
Физрукая• 24 июля 2013
ну,а у автора,там где заканчивается ’железная вставка’ уже и есть 1см.все у нее правильно
Физрукая• 24 июля 2013
железка и есть 0
Физрукая• 24 июля 2013
еще))))
Марс атакует• 24 июля 2013
Ответ дляФизрукая
железка и есть 0
у вас железка на единице,у меня на 0
Физрукая• 24 июля 2013
Ответ дляМарс атакует
у вас железка на единице,у меня на 0
вам сюда

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-113795
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляФизрукая
еще))))
Так-так,правда.
Щось продавець далі морозиться,незаходить в темку
Заставляличка• 24 июля 2013
она на сайте днём была, больше вроде не заходила.
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляЗаставляличка
Ми з нею переписуємося на клумбі,вона там постійно сидить.

Физрукая• 24 июля 2013
Ответ дляTania19
и че пишет?
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляФизрукая
и че пишет?
В тому то і справа що нічого,ігнорує мене
Физрукая• 24 июля 2013
автор,у вас остались ФИО,? №карты давала своей?если да,ищите ее в соц.сетях,пишите ей там.строчите ее родственникам,пусть всем будет стыдно за нее.просто читала пару раз про ’такие попадалова’ как у вас,многим помог такой метод...человеку стало стыдно (ну или еще чего-то там),деньги возвращали
Заставляличка• 24 июля 2013
давайте её фио, сейчас пристыдим её
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляЗаставляличка
давайте её фио, сейчас пристыдим её
Є!м.Алупка
Боровская Анна
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляФизрукая
Є!м.Алупка
Боровская Анна
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляЗаставляличка
давайте её фио, сейчас пристыдим её
Дєвчонки,як допоможете - розцілую
Sanjik• 24 июля 2013
Удалено администрацией...
Кто крайний?• 24 июля 2013
Ответ дляSanjik
Удалено администрацией...
Вумна вутка• 24 июля 2013
стєлці
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляSanjik
Удалено администрацией...
Я Вам писала в повідомленнях що я все розумію,але є сусідка ,коліжанка яку можна попросити.Я у Вас запитала коли хоча б приблизно Ви скинете ,Ви мені не відповіли.Я чекаю грошей з суботи.Сьогодні вечір середи за 5 днів все ж можна було знайти можливість
А врешті решт,на що Ви розраховували коли висилали не той розмір?Що авось і підійде?