Живчик-счастливчик• 24 июля 2013
Дівчата, що робити? як повернути свої гроші?
Дівчонки,вчора створювала тему про босоніжки.Але просто запитувала як має проходити повернення.
Так як я вчора була трішки не в собі,то тему закрила щоб ненаговорити нікому нічого лишнього.Вчора я все ж надіялась на порядність продавця і повернення грошей,але зрозуміла що все безполєзно.І вирішила написати сьогодні ще раз сюди.Може Ви мені чимось допоможите
Ситуація така,замовила босоножки 39 розмір і 25 см стєлці.Прийшов 41 і 27 см по стєлці.Це було не сп,продавець знав що відправляв.Так як вона замовила собі,а їй не підійшов розмір
Добавляю фото з замірами (для прикладу зміряла інші босоножки 39 розміру і 25 см по стєлці),і ссилку на оголошення продавця.
https://www.kidstaff.com.ua/tema-6164933.html
Є скріни,але вони чомусь не загружаються.Хто вміє загружати ,скину
ВсеЧетко• 25 июля 2013
Ответ дляфрау Гитта

Я просто успокоиться не могу,всякого начиталась на советчице про обманы, но такого,да еще и такой наглости не встречала!
ві забыли про 2 левые рукавички?
Заставляличка• 25 июля 2013
автор, рада за вас, что эта наглая особина вернула вам деньги. ничего более наглого и низкого я ещё не встречала. как говориться: как аукнется - так и откликнется.
ВсеЧетко• 25 июля 2013
Ответ дляTania19
Дівчата продавець гроші вернула!!!
Дуже всім дякую
Босоножки відправила їй назад!!!:)))
Дуже всім дякую
Босоножки відправила їй назад!!!:)))
надо было отправить ей их через неделю, как она деньги вам перечисляла
Живчик-счастливчик
• 25 июля 2013
Ответ дляЗаставляличка
Це правда,продаець в мене вимагає щоб я закрила темку.
Такщо закриваю так як вважаю проблему вирішеною.
Всього дівчатка Вам найкращого,ще раз дуже дякукую Вам всім!