Живчик-счастливчик• 24 июля 2013

Дівчата, що робити? як повернути свої гроші?

Дівчонки,вчора створювала тему про босоніжки.Але просто запитувала як   має проходити повернення.
Так як я вчора була трішки не в собі,то тему закрила щоб ненаговорити нікому нічого лишнього.Вчора я все ж надіялась на порядність продавця і повернення грошей,але зрозуміла що все безполєзно.І вирішила написати сьогодні ще раз сюди.Може Ви мені чимось допоможите
Ситуація така,замовила босоножки 39 розмір і 25 см стєлці.Прийшов 41 і 27 см по стєлці.Це було не сп,продавець знав що відправляв.Так як вона замовила собі,а їй не підійшов розмір

Добавляю фото з замірами (для прикладу зміряла інші босоножки 39 розміру і 25 см по стєлці),і ссилку на оголошення продавця.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-6164933.html

Є скріни,але вони чомусь не загружаються.Хто вміє загружати ,скину
Физрукая• 24 июля 2013
дак что,отказалась от возврата?

Тётя Хрюша• 24 июля 2013
объява уже удалена!
Batomik• 24 июля 2013
нет уже объявления.
Белоснежко• 24 июля 2013
гидко читати, СТЄЛЬЦІ - УСТІЛКА. Не псуйте українську мову
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляФизрукая
дак что,отказалась от возврата?
Ой,я вже і згідна вислати наперед.Аби гроші повернули мені.Але домашні кажуть щоб наперед не відправляти ,бо якщо обманула раз,то обмане і другий.Грошей не поверне.
А так кормить мене сніданками,що скине то через годину,то через пів години,то завтра,то автомат завис,то захворіла...
Каркуша Клара• 24 июля 2013
Сколько босоноги 27 см стоят, мне нра
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляБелоснежко
Сорі

автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляКаркуша Клара
Сколько босоноги 27 см стоят, мне нра
Дівчонки,ціна питання 185 грн
Коштували 200 ,вона мені уступила
Я вже і згідна за свої гроші їй повернути..і от поки що на повному морозі
Железный коготь• 24 июля 2013
Ответ дляБелоснежко
идите уже!тетрадки проверяйте
ТрамвайGirl• 24 июля 2013
Прикольно , вчера девочка выкладывала аналогичные что купила в Сентро - за 99 грн. Две пары за 169 грн. Другие были такие как у вас на низком , только белые .
А вы сколько отдали ?
Физрукая• 24 июля 2013
Ответ дляTania19
и правильно говорят,так как судя по ее объявлению,у нее нет размеров,только тот,что выслала вам.читала вашу предыдущую тему,но мельком и думала,что у нее есть все размеры,а так.....
Любительница• 24 июля 2013
Ответ дляКаркуша Клара
Сколько босоноги 27 см стоят, мне нра
Во,уже и покупатели есть)
А продавцу напишите отзыв в гостевую,у неё уже один есть,не многословно,но точно,будет ещё и от Вас.
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляBatomik
нет уже объявления.
В мене є скріни,і оголошення також є скрін.
Хто знає як закинути напишіть мені!

ось ще ссилка на клумбі
http://klumba.ua/used/zhenskoe/zh-obuv/trend-sezon...
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляТрамвайGirl
А вы сколько отдали ?
Це я і виставляла фото
Мені вже не було в чому ходити і я купила ті дві пари:)
Замовлені мені ж не підійшли:(
Физрукая• 24 июля 2013
скрины сюда грузите как ’приложить фото’
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляФизрукая
Так я от і загружаю,а там пише що не той формат.А як зробити інший формат я незнаю:(
ТрамвайGirl• 24 июля 2013
Вот эта темка, только фото почему-то нет .... а были такие же как у вас на фото .
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-167633
ТрамвайGirl• 24 июля 2013
Так может вы ей хотите их и вернуть так как переплатили ?
Жерица ночи• 24 июля 2013
Добрый вечер, автор! Я вчера была Пьяной вишней. Теперь по делу. Я то вчера думала, что продавец этой обувью торгует постоянно и произошла ошибка. Теперь вижу, что эта пара у нее единственная. Скорее всего, она знала, что делает и ничего Вам не вернет. Ваши домашние правы, не отправляйте обувь, пытайтесь продавать. И еще раз настою на том, что обувь с перемычкой опасно покупать в интернете, так как часто эта самая перемычка расположена не там, где надо. Так как я вижу Ваше фото, то в этой паре та же фигня.

автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляТрамвайGirl
ой ні,моя темка створена сьогодні :)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-168314
Физрукая• 24 июля 2013
Ответ дляТрамвайGirl
ну началось,а может цвет,а может еще что-то...да по размеру не те втюхала!
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляЖерица ночи
Ой,вибачайте що Вам вчора трішки нахамала.Як написала в темці,я була не в собі і зла на весь світ:))
Зрозумійте - це для мене гроші,та і я думаю для Вас також:)
Физрукая• 24 июля 2013
автор,дайте вашему продавцу ссыль на эту тему
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляФизрукая
Ні,босоніжки мені дуже сподабались.Якби мені підійшов розмір я б нівякому випадку не робила повернення
І на рахунок повернення була мова ще в суботу.А босоніжки я купила вчора!Так як немала вже в чому ходити.Моїм капець:(
ТАЗератти• 24 июля 2013
Пробуйте через форум https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... только там нужно со скринами переписки, с фотографиями
Жерица ночи• 24 июля 2013
Ответ дляTania19
Физрукая• 24 июля 2013
Ответ дляTania19
этот ответ был адресован посту 18,но не вам
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляТАЗератти
ойой,я туди зайшла геть нічого незрозуміла,тут все простіше:)
автор Живчик-счастливчик • 24 июля 2013
Ответ дляФизрукая
Я зрозуміла,я також відповіла посту 18
Просто получилось Вам:)
ТАЗератти• 24 июля 2013
Ответ дляTania19
зато там реальней деньги вернуть)