Тихомандражная• 19 января 2017
Карта універсальна ,коли можу зареєстуватися в приват 24
Сьогодні отримали карту універсальну з нульовим кредитом саме для продаж в інтернеті,поклали на неї 220 грн,110 через пост термінал в магазині маю потратити в цьому місяці і 110 в лютому для активації цієї карти,хотіла зареєструватися в приват 24-не пускає.це лише я зможу зробити як активую її.чи як?може хто знає.дякую
Партизанка• 19 января 2017
Вам нужно подойти к банкомату любому--вставить карту-и сделать любую операцию--кпримеру--остаток на счете ан экран
так карта станет активной и сразу регистрируйтесь в приват24
Тихомандражная
• 19 января 2017
Ответ дляБолтушка Му
И я послушаю
ФОП тоже оформляли?
Я тоже сижу думаю что делать
ФОП тоже оформляли?
Я тоже сижу думаю что делать
ні поки що,карта на чоловікові він приватний підприємець але правда лише 1 групи,поки так.а там буде видно
Партизанка• 19 января 2017
Ответ дляБолтушка Му
И я послушаю
ФОП тоже оформляли?
Я тоже сижу думаю что делать
ФОП тоже оформляли?
Я тоже сижу думаю что делать
если Вы имеете точку на рынке или бутик в торговом центре-надо открывать ЧП
рынок-первая гр
бутик в ТЦ-вторая
а если дома
сидите молча и работайте дальше
рынок-первая гр
бутик в ТЦ-вторая
а если дома
сидите молча и работайте дальше
Тихомандражная
• 19 января 2017
Ответ дляПартизанка
рынок-первая гр
бутик в ТЦ-вторая
а если дома
сидите молча и работайте дальше
рынок-первая гр
бутик в ТЦ-вторая
а если дома
сидите молча и работайте дальше
ринок
Тихомандражная
• 19 января 2017
Ответ дляПартизанка
дякую.а ще може знаєте.електрону адресу теж треба другу и можна ту ж на якій моя карта(нова карта на чоловіка отримана)
Партизанка• 19 января 2017
Ответ дляТихомандражная
імейл любий можна підшивати до карти
туди просто приходить реклама від банку-про їх нові продукти
також всі квитанції про оплату-світло -газ -телефон- шкільні сніданки-квитки ан потяг
Тихомандражная
• 19 января 2017
Ответ дляПартизанка
імейл любий можна підшивати до карти
дякую.є таке.приходить
Болтушка Му• 19 января 2017
Ответ дляТихомандражная
Торговля в интернете это 2 группа
Болтушка Му• 19 января 2017
Ответ дляПартизанка
рынок-первая гр
бутик в ТЦ-вторая
а если дома
сидите молча и работайте дальше
рынок-первая гр
бутик в ТЦ-вторая
а если дома
сидите молча и работайте дальше
Та я и сижу но как то страшно
Тихомандражная
• 19 января 2017
Ответ дляБолтушка Му
Торговля в интернете это 2 группа
2 група має більше можливостей при торгівлі.в тому числі і торгівлю в інтернеті,хоча офіційно про торгівлю в інтернеті ще вроді як і не говориться ніде(можу помилятися),так принаймі мені пояснювали
Болтушка Му• 19 января 2017
Ответ дляТихомандражная
Почему ?
Есть КВЕД 47.91 это торговля в интернете
Тихомандражная
• 19 января 2017
Ответ дляБолтушка Му
Почему ?
можливо,я не буду сперечатися,тому що дійсно не вникала поки що .лише так.той сказав.той почув.прижмуть-будем думати.але реально на даний час -оформлятися і платити податок-немає з чого