Путающаяся• 01 марта 2017

Дуже потрібна ваша порада.Допоможіть...

В мене цукровий діабет,тип 1.Мені 26,розлучена,дітей немає.Нещодавно познайомилась на СЗ з чудовим хлопцем.Разом 2 тижні.Знає що розлучена,про діабет не знає.Його родичі заппошують його і мене на ДН,ну і познайомитись зі мною відповідно.Порадьте мені,чи говорити зараз про діабет,бо знайомство з рідними це вже серйозно.І,якщо говорити,то як правильно це сказати,щоб не зіпсуватм все?Дуже хвилююсь і постійно про це думаю,тому,що недавно,вже була подібна смтуація в моєму житті,і хлопець,після сказагого мною дав задню.Дуже боюсь повтору.Порадьте будь ласочка.
Колхозница• 01 марта 2017
Я бы сказала
Timoshik83• 01 марта 2017
скажите сейчас
Сам себе Петросян• 01 марта 2017
2 недели и знакомство с родней....для меня это очень малый срок общения
Незнакомлюся• 01 марта 2017
Только если спросят
Вообще, через 2 недели знакомиться с родственниками - мн кажется рановато, я бы просто нашла предлог отказаться от мероприятия. Вы с мужчиной еще не настолько не наладили отношения, чтобы не бояться сказать о своем заболевании, а тут уже на смотрины ведут....
Подставка для припева• 01 марта 2017
Просвітіть, будь ласка, а як ця хвороба впливає на сумісне життя з хлопцем?
Anna_2007• 01 марта 2017
мне кажется не обязательно говорить прямо на 1-й встрече с родителями, будет 2-я, 3-я (если будет), там и скажете - смотря по обстоятельствам и куда будет заводить разговор
shop.baby• 01 марта 2017
Як на мене потрібно йому розповісти, зараз це не так затроне його, поки почуття не перейшли на вищий рівень. Який сенс мовчати, якщо ви будете завжди обмежувати себе в харчування, рано чи пізно це дасть про себе знати, а так навпаки він вас буде підтримувати. Я на первому ж побачені вивалила все своєму хлопцю, з яким доречі теж познайомилась в чаті. Наразі ми вже 10 років разом. Не бійтесь говорити про свої хвороби, тим паче що це хвороба буде з вами завжди і вам дуже потрібна підтримка.
tarveldy• 01 марта 2017
сказать, если вы хотите серьезных отношений с ним
Мадам БрЮшкина• 01 марта 2017
А от не знаю... Що, про всі свої болячки звітувати хлопцеві, з яким зустрічаєшся два тижні? ’Я Іванна, у мене артрит, хронічний бронхіт, астигматизм і доброякісна кіста у мозку, тож зразу думай, що ти обираєш’. Якось це не по-людськи... Ти ж обираєш бути з тою чи іншою людиною, а не шукаєш максимально здорову особину.
Виключення - заразні речі: Снід, туберкульоз... А хроніка - кого вона турбує?

Інше питання, що з батьками я б не квапилася знайомитися, два тижні - це надто мало. Треба краще пізнати один одного, а не квапити події, і тоді стане зрозуміло: чи це ’ваша’ людина, чи ні. Спитати, як він взагалі ставиться до хронічних хвороб. Як скаже ’фігня’ - одне діло, як запанікує - інше...
Мамзелькин• 01 марта 2017
я бы сказала, если уже хочет знакомить с родителями, то как минимум настрой на продолжительные отношения у него
вы это вы вся с болезнями и недостатками, если мужчину пугает диагноз (любой), то зачем он вам такой ...
ПолБатона• 01 марта 2017
Плохо что вы уже настроены что ваш диагноз отпугивает мужчин! Настрой нужно менять!
Родственника рано сообщать, они вам никто. А мужчине , нет не скрывать, но не обязательно уточнять, вот если в образе жизни есть какие- то ограничения, пока прямо говорить не могу, врачи не рекомендуют- и не вдаваться в подробности.
Мадам БрЮшкина• 01 марта 2017
Ответ дляПолБатона
Плюсую до вас.
Языката Хвеська• 01 марта 2017
У Вас инсулинозависимый или нет?Извините, не разбираюсь в типах болезни.
Вообще как то 2 недели это еще не о чем, поэтому я бы не спешила идти с мед.книжкой в гости на смотрины)
Не раскрытый парашют• 01 марта 2017
Если хотите честных отношений - скажите правду сразу!
галлея• 01 марта 2017
здоровье в наше время - это настоящий капитал... правда не все это понимают... а автору еще и деток рожать, и заболевание предусматривает какие- то ограничения ... когда отношения будут склоняться к браку тогда и обсудите все моменты...
Україна понад усе!• 01 марта 2017
Я когда познакомилась с мужем, то про свою болезнь сказала сразу. Уж не помню, на первом или втором свидании. Это повергло его в шок, но по мне надо сразу говорить правду.
Блондинка в Законе• 01 марта 2017
мда для чого їм знати??ви ще мед книжку візьміть....