Омлетик• 10 марта 2017
Юристи, будь ласка, допоможіть
Дуже потрібна допомога. Знайома хороша, чоловік її ображав, бив. Вона розвелась з ним. А тепер хоче забрати дитину на постійне прожиття в Польщу. Там у неї робота і житло вже є!!! В судді просить дозвіл на отримання карту поляка. Чоловік "хворіє" не приходить до суду, хоче від неї грошей. Суд постійно впереносить засідання. Як їй допомогти
1. Отримати дозвіл на карту поляка.
2 Зміни прізвища
3. Залишити батька батьківських прав.
Буду вдячна за будь які поради
1. Отримати дозвіл на карту поляка.
2 Зміни прізвища
3. Залишити батька батьківських прав.
Буду вдячна за будь які поради
Радуга-дуга• 10 марта 2017
3. Третий вариант самый правильный, если он не платит алименты(но она на них подала) и не принимает участие в воспитании) она раз и навсегда избавляется от проблемы. Но нужно время и адвокат.
Первый вариант мне неизвестен сложно судить, смена фамилии ничего не даст, он же все равно будет записан в Свидетельстве о рождении как отец
Омлетик
• 10 марта 2017
Всі пункти вона хоче виконати.
Зараз їй потрібно отримати на дитину карта поляка, а для цього потрібно дозвіл батька
Радуга-дуга• 10 марта 2017
Ответ дляОмлетик
Всі пункти вона хоче виконати.
Вона його отримує в судовому порядку?
Омлетик
• 10 марта 2017
Яким чином можна його залишити батьківської прав? Він не бачив дитину багато років, гроші звісно не платив
Омлетик
• 10 марта 2017
Ответ дляРадуга-дуга
Вона його отримує в судовому порядку?
Да. Але суд штучно затягують.А потрібно швидко
Радуга-дуга• 10 марта 2017
Ответ дляОмлетик
не панікуйте, суд все одно прийме рішення, він 2 рази не прийде і все.
Позбавити батьківських прав можна, але це мінімум місяців 7-8.
Омлетик
• 10 марта 2017
Ответ дляРадуга-дуга
А яеимось способами пришвидшити можна?
Радуга-дуга• 10 марта 2017
Ответ дляОмлетик
А яеимось способами пришвидшити можна?
треба знайти хорошого адвоката, в якого э досвід саме по таким справам і він уже все розкаже
Омлетик
• 10 марта 2017
Ответ дляРадуга-дуга
Є адвокат. Купа грошей - результату немає
Радуга-дуга• 10 марта 2017
Ответ дляОмлетик
значить недосвідчений адвокат, треба шукати зубатого
Пленница SexShop-а!• 10 марта 2017
Карту поляка ребенок может получить на основании карты поляка одного из родителей в данном случае мамы, а вот для выезда за пределы Украины нужно будет разрешение папы, получить карту поляка папа помешать не может ни как !
Омлетик
• 11 марта 2017
Ответ дляПленница SexShop-а!
Дозвіл батька для видачі карти поляка на дитину треба. Консул сказав.
Омлетик
• 11 марта 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
Карта поляка консулом выдаеться в посольстве польском... при чем здесь суд?