Мама Карло• 13 апреля 2017
репетиторы, подскажите?
как вы работаете? в плане оплаты
у меня сейчас уже 5 учеников. и они постоянно: то болеют, то уезжают, то отдыхают на каникулах, то просто настроение такое.
а у меня выходит идеальный доход один, а реальный - в разы меньше(( меня это расстраивает нереально. работаешь - а толку ноль. ни покупки планировать нельзя, ни отложить.
как быть? посоветуйте?
Маруська Му• 14 апреля 2017
Ответ дляДевальвация
Шановна покричати, ви самі відповіли на моє питання. Раніше вищу отримував саомй %учнів тому, що їх не ’дотягували’ штучно додатковими заняттями. А зараз батьки намагаються ’вбити’ в голови дітей знання репетиторством, щоб мали змогу вступити, а там вже якось, аьи димлом отримав - виконують свій обов´язок перед дитиною, виростили і дали освіту, квиток в життя
А для чого ’якось’ отримати диплом? Тепер тому і маємо те, що маємо: кваліфікованого робочого класу нема, економістів мозговитих обмаль, вчити і лікувати нема кому, бо більшість ’якось’ вчилася у школі, потім - у ВУЗах, пізніше ’якось’ виконує службові обов’язки та кричить про малу з/пл та мріє як би їм ще хтось правдами-неправдами підкинув грошенят. Головне, щоб батьки виконали свій обов´язок перед дитиною: виростили і дали освіту, квиток в життя, а який, то байдуже...
Мама Карло
• 19 апреля 2017
Ответ дляМаруська Му
вот и вы своего сына тянули на вышку. а он вполне мог пойти на рабочую специальность и не делать статистику по высшему образованию.
Маруська Му• 21 апреля 2017
Ответ дляМама Карло
Мій син - переможець всеукраїнської олімпіади по математиці, таким дітям рахую як раз у ВУЗах, а Ви із своєю дріб’язковістю можете готовити своїх дітей, а не калічити душі інших.