Шмоточницаца• 26 мая 2017
Подскажите умоляю по ФОП.если я приостановила роботу,могут ли долги платить мне
на мою карточку??)
Inna Medvetska• 26 мая 2017
у фоп немає поняття призупинила роботу.
або працюєте або не працюєте і платите податки або закриваєтеся
Шмоточницаца
• 26 мая 2017
Ответ дляInna Medvetska
у фоп немає поняття призупинила роботу.
ну я знялась з обліку. в витягу написано призупинено діяльність
Кошечка-муркошечка• 26 мая 2017
Ответ дляШмоточницаца
Тоді Вашу корпоративну карточку теж мали закрити, нікуди буде приймати.
А от особисті Ваші картки ніякого відношення до ФОП не мають. Робіть з ними що хочете.
Шмоточницаца
• 26 мая 2017
Ответ дляКошечка-муркошечка
Не закрили .... я уже прийняла 1 платіж після зняття з обліку
Кошечка-муркошечка• 26 мая 2017
Ответ дляШмоточницаца
Ну Ви даєте... Ризикуєте влетіти на нехилий штраф. 17-34 тис. грн. за незаконну підприємницьку діяльність.
Шмоточницаца
• 29 мая 2017
Ответ дляКошечка-муркошечка
так замовники ж не знали ... а просто заплатили борг