Кошечка-муркошечка• 10 июня 2017

Дівчаточка, в якому одязі ви гуляєте в спекотну погоду?

Хочу купити щось для прогулянок з дітками, але вже втомилася вибирати .
Може щось порекомендуєте ?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 10 июня 2017
сарафан льон

Анонимба• 10 июня 2017
майка юбка
Наверняка• 10 июня 2017
Майка , шорты
Закидай меня камнями• 10 июня 2017
шорты и майку
автор Кошечка-муркошечка • 10 июня 2017
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
сарафан льон
Якщо можна покажіть фото сарафана.
Я також люблю натуральні тканини.
автор Кошечка-муркошечка • 10 июня 2017
Шорти напевно не для мене, ногі не ідеальні .
tanita-tango• 10 июня 2017
Ответ дляФедорино Горе
юбка до колен майка
Наверняка• 10 июня 2017
У меня тоже не идеальные ноги. Поэтому и ношу не короткие джинсовые шорты в облипку, а шорты-юбка (они, кстати, снова в моде). Так что советую приссмотреться - и практично, и удобно
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 10 июня 2017
Ответ дляФедорино Горе
Якщо можна покажіть фото сарафана.
Я також люблю натуральні тканини.
Довжину та фасон вибираю під фігуру і спосіб гуляння. Надто довгий заважатиме. Для мене найбльш комфортна - до середини коліна. КА у сарафані мені менш жарко, ніж у шортах та майках

Наверняка• 10 июня 2017
Странноватые наряды, как для прогулок
Блины со смайликами• 10 июня 2017
Шорты футба. Хочу шолклвый сарафан пошить, и закажу парочку платтячок в инете. Хочу платья!!!! Надоел этот спорт стиль за первый декрет, сейчас начался второй и я понимаю что не могу же я всю жизнь проходить клушей в спортивках.
Запасная спина• 10 июня 2017
Я очень люблю платье льон длинное в пол.Ровное.Ничиго не в облипку,не парит.
все по ГОСТу!• 10 июня 2017
я в шортах и майках гуляю)))
автор Кошечка-муркошечка • 10 июня 2017
Ответ дляНаверняка
Дякую! Може у вас є фото, що б хоч подивитись як виглядає.
Сижу в 4 стінах , майже нікого не бачу. Важко орінтуватися:)
автор Кошечка-муркошечка • 10 июня 2017
Дівчата, ДЯКУЮ ЩО ВИ ВІдгукнулися!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!