Кашка-маняшка• 20 августа 2013
питання всередині про хрестини
В моєї подружки скоро народиться дитина сьогодні сказала що я буду хресною,скажіть будь ласка чи можна відмовитись?чи якось натякнути що я не буду, так як маю уже чотирьох і всіх неможу обїздити ну і звичайно багато коштів потрібно, а вона ще така що з подарком дуже важко вгодити.незнаю як поступити і її нехочу обідити
Файна цьоця• 20 августа 2013
так и скажите-не потяну финансово.А что вам сочинять?Как есть так и скажите.
А ,вообще,от креста не отказываются...Грех...
Деловитая• 20 августа 2013
отказаться можно и даже нужно,если знаете,что слукавите,если согласитесь.Я тоже этот вопрос выясняла в своё время,можно ли отказаться.Прямо скажите,что материально не потянете всех своих крёстников,хотя суть крещения в духовном воспитании,а это с материальным не связано.
Светлана2409• 20 августа 2013
Ответ дляФайна цьоця
впервые слышу. грех не молиться за своих детей, которых вы крестили.
Деловитая• 20 августа 2013
Ответ дляФайна цьоця
Это откуда вы взяли?Грех покрестить,не желая этого искренне.
Добротная• 20 августа 2013
У меня три крестника. Когда подружка предложила покрестить ее ребенка, я объяснила, что финансово не потяну. Она поняла и не в обиде)Взяла другую крестную)Так что говорите так, как есть)
Кашка-маняшка
• 20 августа 2013
так і скажу, а то всіх не потяну,вона раніше натякала що хресні мають дарити дорогі подарки (золото і т.ін.)
Деловитая• 20 августа 2013
Ответ дляКашка-маняшка
чудова у вас подруга))цікаво,а своїм похресникам вона теж дарує золото?
Кашка-маняшка
• 20 августа 2013
Ответ дляДеловитая
звичайно що ні
Диверсификация• 20 августа 2013
Ого такі дорогі подарунки я не дарую, у нас так не прийнято, одяг, іграшки, не дорожче 300 грн, хрещені не для подарунків
Кашка-маняшка
• 20 августа 2013
Ответ дляДиверсификация
я також так думаю,що одяг,іграшки це те що треба дитині