Дона Ко Ко• 23 июня 2017
Як, насправді, більшість виглядає в 37 ( фото)
Якщо Ви не Лорак і не Фріске)))
Відповідає гугл:
Результат:
вже голосів:
145 (64.73%)
Погоджуюсь
79 (35.27%)
Не погоджуюсь
Булку Дай• 23 июня 2017
Блин, при загрузке реально подпортилось качество, и сильно. Не знаю, как с эти бороться
барабанщица• 23 июня 2017
Теперь померяемся фигурами?) если лицо - это заслуга генов, то фигура - силы воли (если с гормональным фоном порядок)
ДлинноНожка• 23 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Я хочу побачити ваші фото.
Якраз люди яких ви назвали мене до хірурга не відправляли)))
Навіщо прикриваєтесь чужими іменами, яке взагалі відношення маєте до їхньої зовнішності?
Мася струнка, гарні ніжки.
Але ні на 25 ні на 30 не виглядає.
Парель виглядає молодшою ніж на 40
І це по вашому означає, що всі хто не дотягують запустили себе, старі і страшні?
Якщо ви вважаєте себе вартою стояти з ними в одному ряді- покажіться.
Інакше вашу критику та поради неможливо сприймати, вони абсолютно безпідставні.
Мася струнка, гарні ніжки.
Але ні на 25 ні на 30 не виглядає.
Парель виглядає молодшою ніж на 40
мне все равно будете Вы принимать советы или нет
Вы слишком сложный человек и сами сказали - Вас все устраивает
тогда зачем мои фото ? они что-то изменят?
хотите видеть , кто Вас критикует? смысл?
вы уже видели в этой теме достойные примеры , в других темах тем более и там есть мои фото
Пусин Кукин• 23 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Я хочу побачити ваші фото.
Мася струнка, гарні ніжки.
Але ні на 25 ні на 30 не виглядає.
Парель виглядає молодшою ніж на 40
Мася струнка, гарні ніжки.
Але ні на 25 ні на 30 не виглядає.
Парель виглядає молодшою ніж на 40
Вы снова не правы. Я выгляжу на свои 44. Просто, может быть, чуть лучше некоторых своих сверстниц. Но и хуже других в то же время.
Дона Ко Ко
• 23 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Автор, зачем вообще эта тема? Вам мало в прошлой теме наговорили ’приятностей’?
Кстати если бы вы не огрызались, а поплакались, что выглядите старше своих лет, то вам бы половина точно написала, что неправда и выглядите на свои. Но на ваши злобные ответы и реакция соответствующая.
Вот вам мое фото, если оно вам так надо (без фильтров, фотошопом и прочего, сделано 5 мин назад). Мне 36, как и вам.
Обгаживайте, мне все равно :) В отличие от вас!
Так, мені давно відомо, що тут потрібно писати:’ Я потвора, люди добрі споможіте і порадьте що в собі змінити’)))
І тоді починають висловлювати співчуття та осипати підбадьорюючими компліментами навіть, мяко кажучи, самих несимпатичних.
Але я й без подібних принижень знаю собі ціну.
Виклала фото стрижки на прохання, спонтанно, абсолютно без задньої думки.
Не чекала що будуть хвалити, бо ще зазделегідь сама попередила, що стрижка сама звичайна, просто мені догодили.
Але й здивувалась, коли масово почали писати яка страшна та стара.
При тому що теми мій вік та краса теж аж ніяк не стосувались.
Зовнвшність у вас нормальна.
Сіра мишка, але можна гарно обіграти і навіть назвати красивою.
В якому стані шкіра не видно.
Але носогубки і овал на перший погляд в порядку.
Хоча я на цьому не дуже розуміюсь, зазвичай на інших не звертаю увагу і не аналізую.
Зовнвшність у вас нормальна.
В якому стані шкіра не видно.
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ длябарабанщица
Ні, ще далеко-далеко не всі критикуючі показали обличчя)
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляДлинноНожка
В цій темі з критикуючих був лише одиниприклад, який більш-менш можна назвати вартим.
З далека під портретом.
А чому боїтесь свої фото тут показати?
Для мене є сенс.
Хочу щоб саме ваш приклад став мені стимулом)
З далека під портретом.
А чому боїтесь свої фото тут показати?
Для мене є сенс.
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляПусин Кукин
Ткт права завжди тільки ви, сперечатись не буду.
44, то 44)
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Не переживайте так, адже вам байдуже)
Булку Дай• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Зовнвшність у вас нормальна.
В якому стані шкіра не видно.
Зовнвшність у вас нормальна.
В якому стані шкіра не видно.
Обыгранная серая мышка
В жизни так сильно не крашусь, да и в принципе очень редко крашусь.
А вам слабо показать фото без макияжа? :) Кстати уверена, что это он вам добавляет возраста
Булку Дай• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Не переживайте так, адже вам байдуже)
Ну вы же не рассмотрели качество кожи из-за плохого качества фото
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Обыгранная серая мышка
Гарні фото, видно що професійні.
У мене нема жодного з укладкою, макіяжем зробленого майстрами та фотографом.
Хіба весільні.
І то лише фотограф і 12 років тому робили ще так собі, без фотошопу.
Якщо ви настільки впевнена, що це лише макіяж додає віку, навіщо писали, що мені потрібно терміново бігти колотись, чи що там робити.
Треба було просто порадити вмити обличчя)
Хіба весільні.
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Ні, тому що дуже далеко.
ДлинноНожка• 24 июня 2017
я поняла автор ваши возмущения
посмотрела тему про прическу и ваши другие отфотошопленные фото -2 разных человека
там вы красотка , и несколько раз эти фото я видела в темах , вам делали комплименты
а сейчас - бац - страшна и стара )
Вы не страшна, но за лицом давно пора и нужно ухаживать
а сейчас - бац - страшна и стара )
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Ні, тому що дуде далеко.
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляДлинноНожка
я поняла автор ваши возмущения
а сейчас - бац - страшна и стара )
Фото без фотошопу.
Але з фільтром.
Ви могли бачити лише посмішку в темі про зуби
Решту фото я якось показувала, в окремій темі, також обгадили )
То ви покажете як потрібно доглядати за обличчям?
Але з фільтром.
Булку Дай• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Гарні фото, видно що професійні.
Хіба весільні.
И макияж тоже. Я бы на вашем месте точно что-то делала. Всё-таки старше своего возраста выглядеть не очень радует. Но это я.
А вы же утверждаете, что вы уверенная в себе женщина и вам ничего делать не надо.
Зачем тогда эта тема? Чтобы доказать, что все так выглядят? Сорри, но далеко не все.
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Обыгранная серая мышка
Ні, не слабо.
Можете повірити на слово
Он довгоножка, чи як там її, хоче щоб їй вірили)
Можете повірити на слово
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Хочете сказати напротивагу, що всі і ви в тому числі виглядають у будні в 36, як ви на останніх фото?
Ви читали заголовок теми?
Эскиз бесконечности• 24 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Обыгранная серая мышка
Вау, красотка. Очень хорошо выглядите и с макияжем и без! Моложе, чем автор.
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляЭскиз бесконечности
Тобто на 37?
І ви хочете сказати що більшість так виглядає у 37, а не як у гуглі.
Тому потрібно орієнтуватись і рівнятись лише на таких?
Пусин Кукин• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
44, то 44)
Всей деревней напали, еле отгавкалась
Пусин Кукин• 24 июня 2017
Ответ дляБулку Дай
Обыгранная серая мышка
Вау!
Пусин Кукин• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Тобто на 37?
Шо ж Вас в Гугл-то все тянет? Просто примите, что кто-то выглядит в 37 круче Вас, да, так бывает.
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляПусин Кукин
Всей деревней напали, еле отгавкалась
Я погодилась з вами, а ви чомусь незадоволена)
Пусин Кукин• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Держите, это Вам
Засим откланиваюсь, всего хорошего)
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляПусин Кукин
Я ніколи не з цим не сперечалась.
Просто не розумію, чому всіх потрібно рівняти до цих ’когось’, яких 3 відсотка, а не 80 і навіть не 60.
А ви вже чомусь не така доброзичлива як раніше намагались з себе вдавати, повчаючи, зморшок не боїтесь?)))
Дона Ко Ко
• 24 июня 2017
Ответ дляПусин Кукин
Держите, это Вам
Засим откланиваюсь, всего хорошего)
І вам того ж ще більше