Дона Ко Ко• 23 июня 2017

Як, насправді, більшість виглядає в 37 ( фото)

Якщо Ви не Лорак і не Фріске)))
Відповідає гугл:
https://www.google.pl/search?q=37%2B%D0%BB%D0%B5%D...
Результат:
вже голосів: 224
145 (64.73%) Погоджуюсь
79 (35.27%) Не погоджуюсь
Пусин Кукин• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Я ніколи не з цим не сперечалась.
Просто не розумію, чому всіх потрібно рівняти до цих ’когось’, яких 3 відсотка, а не 80 і навіть не 60.
А ви вже чомусь не така доброзичлива як раніше намагались з себе вдавати, повчаючи, зморшок не боїтесь?)))
Знаете, меня ведь тоже многие критиковали здесь, не только елей в уши заливали. Но я, в отличие от Вас, умею спокойно эту критику принимать. А Вы с каждым постом раскрываетесь все с худшей стороны. Я стараюсь всегда быть толерантной, но... У Вас очень неприятный стиль общения.
И красота в глазах смотрящего.
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляПусин Кукин
И красота в глазах смотрящего.
Не чула критики стосовно Вашої зовнішності.
Думаю, ви перебільшуєте.
Про вашу толерантність можна посперечатись.
Відкрито, можливо.
А під анонімом не впевнена.
У вас теж добряче зубки заточені, вмієте вгризти і око не примруживши)
Тому давайте не будемо.
Коли вас не стосується можна тут сидіти і вдавати з себе мудрого арбітра.
Я теж так вмію)))
Эскиз бесконечности• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Тобто на 37?
І ви хочете сказати що більшість так виглядає у 37, а не як у гуглі.
Тому потрібно орієнтуватись і рівнятись лише на таких?
Чого ви причепились до того гугла? Я хочу сказати, що є ті, хто у вашому віці виглядає краще за вас (судячи з того фото, що ви виставили). Більшість їх чи меншість - немає значення! А то вже ваше особисте діло і право рівнятися на тих чи інших! Може, якщо б ви виставили більш ’вдале’ фото - коменти б більше догождали вашій самовпевненості.
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляПусин Кукин
И красота в глазах смотрящего.
Вам стало неприємно що я не сперечалась з вашими 44?)))
А на постійні категоричні зауваження стосовно моєї неправоти повинна була опустити голову і погоджуватись?
І тоді б ви мене похвалили?)))
Дякую
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я знаю що є такі.
І гугл підтверждує що їх дуже мало)
Пусин Кукин• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Думаю, ви перебільшуєте.
Відкрито, можливо.
А під анонімом не впевнена.
Тому давайте не будемо.
Я теж так вмію)))
Я практически никогда не пишу под анонимом) мудаладно, раз попрощалась-надо уходить. Удачи!
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляПусин Кукин
Ладно та ладно.
Бачила як ви колись назвали потворними босоніжки які дівчина планувала придбати за 200 грн. , бо більше у неї нема і за хвилину заховались під анонім.
Ще тоді здивувалась, думала ви з тих що готові відповідати за свої слова)
Дядя Жора• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
На 25 виглядає Лорак і ще кілька голівудських зірок)
не выглядит она на 25...вы что???
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляДядя Жора
не выглядит она на 25...вы что???
Також на 45?)
Дядя Жора• 24 июня 2017
Ответ дляЮпитерная
Автор вашей темывчера не видела сейчас вот посмотрела . Извините вы плохо выглядите очень много морщин на фото вам больше 45лет. Мне тоже 37 но до вас мне слава богу еще далеко. Подберите себе правильную уходовую косметику и отдыхайте больше хороший сон залог хорошего вида. Вы очень замучены наверное много работаете.
а где увидеть автора??
Пусин Кукин• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Ладно та ладно.
Ок, отвечу на последний пост.
Я действительно говорю то, что думаю. И если босоножки были ужасными-они и вправду были ужасны, на мой взгляд.
А под аноним не скрылась, а удалила вопрос из профиля. Так я делаю всегда, когда больше не планирую возвращаться к темам, и не хочу их отслеживать. Точно так же я поступлю с Вашей темой.
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляПусин Кукин
Ок, отвечу на последний пост.
Дивна тактика.
А навіщо?
У вас що місця для всіх тем нема?)))
Эскиз бесконечности• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Я знаю що є такі.
І гугл підтверждує що їх дуже мало)
То це означає, що ви погоджуєтесь з тим (усвідомлюєте те), що виглядаєте так само як ваші гуглівські жінки чи гірше.
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляЭскиз бесконечности
Це означає, що я виглядаю далеко не гірше більшості гуглівських жінок, яким 37 і які показують реальну картину, з чим більшість у темі погодилась.
Отже ні на 40 ні на 45+, як тут писали, а на свої, принаймні на тому фото.
В житті до 35.
Але це вже визнавати не вимагаю)
ДлинноНожка• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Я знаю що є такі.
І гугл підтверждує що їх дуже мало)
вы хоть смотрели что выдает гугл по вашему запросу ? читали ?
кто вам сказал что там всем 37 лет ? и с чего бы гугл бы такую инфо ?
ладно бы там запрос из одноклассников или контакта
но там например мне 14 лет) и многие пишут возраст от балды
Вы работаете? есть подруги? одноклассники ? вот и смотрите как они выглядят , зная их возраст достоверно
Еще раз повторюсь , мое окружение вашего возраста, они выглядят лет на 10 младше Вас
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляДлинноНожка
Так, я спеціально переглядала багато фото, аби не бути голослівною, перед тим як створити тему.
Якщо відкинути чоловіків та дітей, вік у жінок реальний, так і підписано.
Іноді трапляється 38.
Ваші фото ми так і не побачили, на жаль.
Ех, а так би хотілось глянути і кинутись бігти під ще свіжим враженням на уколи та до хірурга)))
Эскиз бесконечности• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
В житті до 35.
Але це вже визнавати не вимагаю)
Ну це вже ваша особиста думка. До речі, мій чоловік, дивлячись на ваше фото, сказав: - симпатична жінка за 40, вибачте)
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляЭскиз бесконечности
Сподіваюсь, мій портрет ще не висить на стіні у вашій спальні?)))
ДлинноНожка• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Іноді трапляється 38.
многим в 37 еще не нужно уколы и хирург
а Вам к косметологу можно и заглянуть , по крайней мере чтобы реально выглядеть так , как на фото с фильтрами
я бы при ваших внешних данных ухаживала за лицом и была бы шикарной девушкой , а не женщиной за 40
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляДлинноНожка
многим в 37 еще не нужно уколы и хирург
А при своїх даниз ви хто?
Покажіть, дуже цікаво)
Эскиз бесконечности• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
)))
Хіба що можна в дитячій кімнаті в якості портрету тьоті-злої бабайки)))
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляДлинноНожка
честно , Автора уколы уже не особо спасут , раньше надо было бежать
там нужна очень серьезная комплексная терапия с хирургическим вмешательством
Ну як вас ще назвати, як не тролем?
)))
Вчора відправляли до хірурга під ніж, а сьогодні вже можна просто заглянути до косметолога)
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляЭскиз бесконечности
)))
А що я вам злого зробила?
ДлинноНожка• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
Ну як вас ще назвати, як не тролем?
)))
так вы же против уколов , не говоря уже о хирурге
так сходите хотя бы на маску альгинатную и на пилинг молочный курсом , для вашей кожи самое оно
Эскиз бесконечности• 24 июня 2017
Ответ дляДона Ко Ко
А що я вам злого зробила?
А мені особисто і не треба нічого робити, щоби виявити вашу злість. Багато хто зі мною погодяться, що ви зла, судячи з ваших коментів і тону. І діло зовсім не в справедливості, якою ви прикриваєтесь. Зрозуміло, що тема зі стрижкою зачепила вашу самовпевненість і самолюбство. Тому і створили цю тему з лозунгом ’я краща за більшості з вас’, і гугла взяли за арбітра))
Эскиз бесконечности• 24 июня 2017
Ответ дляДлинноНожка
Молочный пилинг очень слабенький в этой ситуации. Разве что в качестве подготовки к срединному.
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляДлинноНожка
Покажіть будь ласка результат після маски.
Інакше я уявляю вас як одну з тих що з гуглу, яка береться повчати як потрібно доглядати за собою.
Бачили вже тут таких і не раз)
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну якщо ви не згодна, то доведіть що це не так.Дехто так і зробив.
Я прийняла.
Гугл аргумент, а не арбітр.
Не плутайте такі елементарні значення, бо піднімаєте мою самооцінку)
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
Ответ дляЭскиз бесконечности
автор Дона Ко Ко • 24 июня 2017
А дехто спробував довести що виглядає краще ніж я на фото в свої 37 і не вдалось.
Хочеться все ж більш чіткіше уявляти тих що повчають і поради роздають)))