Кто крайний?• 30 июня 2017
Незайманий хлопець,що робити?
переписувались з хлопцем на фб ,йому 21рік,мені 25,сьогодні були в кавярні, по розмові дізналася,що він незайманий!!! не знаю,що робити,мене це дуже напружує.мабуть,не зможу стати його першою дівчиною..В мене завжди були чоловіки старші мене,а тут..
Заставляличка• 30 июня 2017
Ответ дляКто крайний?
мій і свідомість втрате,мені так здається,якщо я попрошу це зробити)
ну вы не можете этого знать пока не попробуете, может он мечтает об этом
Баба на горошине• 30 июня 2017
Ответ дляЛиленок
Одна з класичних фішок розвести на секс - прикинутись незайманим, щоб баришня переповнилась високими почуттями і не просто дала, а дала урочисто, з усвідомленням своєї місії, з впевненістю, що тепер вона - головна жінка в його житті, це ж вона його зробила чоловіком))))
какое разочарование....тут все так воодушевились,а Вы.......
Баба на горошине• 30 июня 2017
Ответ дляЛиленок
Бачите - все прекрасно працює. Черга вилаштувалась)))
за незайманим хлопцем?та ну нах.....господи прости...
ЦыбаФу• 30 июня 2017
Мой сын незайманий в 21 год )
Второй муж мне достался девственником , ему было 25), мне было 25 ,была замужем.
Я поняла только по-одному моменту в процессе. ВА вообщем,- теорию очень хорошо изучил.
И вот уже 18 год мы вместе)
ВундерКИНГ• 30 июня 2017
Ответ дляЦыбаФу
Мой сын незайманий в 21 год )
И вот уже 18 год мы вместе)
моей дочери 20, скоро 21, девственница. высокая, стройная, красивая, ухоженная. но много учится, отличница. уже немного начинаю переживать...