Котенок аки рысь• 22 августа 2013
висипи що це може бути?
Котенок аки рысь
• 22 августа 2013
дівчата у масі (1,5роки)в понеділок зявились висип на щоці наче алерігія .дала феністил.на наступний день пару цяток на нозі, а сьогодні на руці штук 7.температури немає.дитина активна .до лікаря звернутись неможемо на морі є якийсь фельшер який незнає що таке. До лікаря потрапимо лише в суботу.що це може бути?
Сусановна• 22 августа 2013
ну вы хоть сфотографировали б... гадать или перечислить вам ве болезни с высыпами??
Котенок аки рысь
• 22 августа 2013
пишу з тел. І неможу вставити фото,кнопочка не нажим.
Вони наче алергічні червоні і наче з рідиною. Думала що може краснуха але темп.взагалі немає.