Gala-1986• 12 июля 2017

А у вас було відчуття що скоро наступить вагітність????

Вже другий день в мене пердчуття, що скоро я вдруге завагітнію. За першою донечкою майже 5 років назад, було теж таке передчуття, та й сон мені тоді віщий наснився, ніби стою я в колі подруг а навколо нас дівчинка стрибає, і ніхто її не помочічає, я не витримую підхожу до неї іпитаю, "ти чія? - а вона Твоя!" і міцно обіймає мене за ноги. Я проснулась і знала, що в нас буде дівчинка. А тут вчора знову сон, ніби я вагітна - вагітна, тижнів 38, і в мене дуже болить живіт, тягне так, а я така зхвильована, і тут де не візьмись мене за руку бере малесенька дівчинка, і шепче " не хвилюйся я з тобою". Я прокинулась з реальним відчуттям маленької долоньки в руці, і з мурашками на шкірі... А сьогодні ще де що, ось варила борщ, розрізала домашню капустинку зірвану мною на городі і побачила таке, що ніколи не бачила, фото прикріпляю.Розрізавши капустину в середені була ще одна манюсінька!!! Певно це знак:)
22Анна• 12 июля 2017
У меня не было.Хотя второго ребенка ждали долго.Не получалось.
Капуста милая.Может и правда,знак)))

Viktoria8• 12 июля 2017
Да, было. Оба раза приснился сон, как я ловлю маленькую рыбку (розовую). Две доченьки у меня))))
whenallissaidanddone• 12 июля 2017
Ну что за глупости вы мелете? Самой не смешно?
valentina8608• 12 июля 2017
У мене так було за сином, враз почала помічати дуже багато вагітних, хоча навіть заміж не збиралася. А потім помирилися з чоловіком, одружилися швидко і зразу завагітніла. Другий раз уявляла себе з животиком, теж вагітні на очі потрапляли постійно, але донечку ми планували. І зараз мені здається, що й третя дитина у нас буде, таке дивне відчуття, хоча меншій лише 5 міс.
valentina8608• 12 июля 2017
І ще мені перед весіллям часто потрапляли в руки овочі у формі серця. Звучить смішно, але дійсно так і було))))
Мадам Клико• 12 июля 2017
Ничего подобного не было. Но я просто была уверена, что забеременею в первом же цикле. Так и получилось)))
MasterMai• 14 июля 2017
Почувствовала что забеременела сразу осле близости с мужем. Как-то интуитивно. Хотя беременность не планировали.
А по поводу предчувствий автора - думаю что все так и есть. Только наши тайные желания и мечты проявляют себя в физическом мире в виде знаков. Другими словам автор сам хочет этой беременности и мир дает этому подтверждение таким образом )))

MiLena66• 14 июля 2017
Ответ дляMasterMai
И я так почувствовала,, не передоваемое ощущение, сразу после акта говорю я залетела, он посмеялся еще, потом и правда оказалось