Омлетик• 11 сентября 2017
Висипка на руках вище локтя
Мої вітання, помітив , що вдома висипка йде по руці (вище локтя), інколи на спині (по бокам).
Зявляється у вигляді ділянки шкіри з бугорками , буцім-то кропивой хтось шарахнув. Зявляється, червоніє, трохи зудить і зникає. Підскажіть, може в когось таке траплялося. Дякую.
Омлетик
• 12 сентября 2017
Ответ для120-120-120 (не худею)
Крапивница?
Без поняття , начитався, що може паразити живуть в кишечнику, чи нерви, чи харчування...
Живчик-счастливчик• 12 сентября 2017
Спробуйте пропити курс вітаміну А, наприклад, Аевіт місяць пропийте.
Замыленная• 12 сентября 2017
Как питаетесь? Похоже на неправильное питание - жирное, жареное, соленое и так далее, однако зуда при этом быть не должно... Может натерли рубашкой? Или другая непривычная одежда, лучше сходите к врачу, ничего слишком страшного он вам не скажет)
Пописанная парта• 12 сентября 2017
Похоже на контактный дерматит. одеждой натерли или носите синтетику- аллергия, может быть еще на стиральный порошок.