ЯсноВидящая• 12 сентября 2017
Как правильно написать заявление в школу за пропуск 2 дня?
на родительском собрании сказали: если ребенок болеет больше 3х дней,то справку от врача
Если 2 дня - напечатанное заявление по семейным обстоятельствам
как оно должно быть сформулировано?
Не стесняюсь• 12 сентября 2017
така-то дитина була відсутня в школі з__по___ за сімейними обставинами
ЯсноВидящая
• 12 сентября 2017
Ответ дляНе стесняюсь
официально на имя директора?
ЗАЯВА по середине и т.д?
Не стесняюсь• 12 сентября 2017
у нас просто так и отдается учителю, вначале пишу Шановна______!( имя учительницы)
ЯсноВидящая
• 12 сентября 2017
Ответ дляНе стесняюсь
у нас звучало слово заява и именно напечатанная
так нужно ли на имя директора?
Не стесняюсь• 12 сентября 2017
Ответ для...аяприкольная
так нужно ли на имя директора?
ну не знаю, уточните у учителя
Что-то не спится• 12 сентября 2017
я вот давеча писала. На имя учителя или директора. Я на имя учителя
Класоводу 2-А класу
(ПІБ вчителя)
(від) (ПІБ когось із батьків)
Заява
Моя дитина, (ПІБ), учень 2-А класу, був відсутній на шкільних заняттях з (число) по (число) у зв’язку із сімейними обставинами.
дата підпис
Класоводу 2-А класу
(ПІБ вчителя)
(від) (ПІБ когось із батьків)
Заява
дата підпис
ЯсноВидящая
• 12 сентября 2017
еще подскажите,3й день включительно? если мы не вышли в ПН,а выйдем в ЧТ,то достаточно этого заявления или нужна справка?
Что-то не спится• 12 сентября 2017
Ответ для...аяприкольная
включительно. Да, нужна справка уже. Пн-Ср - 3 дня
Добротная• 12 сентября 2017
Ответ для...аяприкольная
так нужно ли на имя директора?
директору --------------
піб
ваше піб
Пояснювальна записка
Моя донька, ---------, учениця --- класу, була відсутня на уроках ______, через хворобу/у зв8язку з сімейними обставинами.
дата /підпис
Якось так
піб
ваше піб
Пояснювальна записка
дата /підпис
Якось так
Брюнетка в Мармеладе• 12 сентября 2017
Ответ для...аяприкольная
так нужно ли на имя директора?
у нас на имя директора. У нас вообще выдали распечатки, копируешь, вставляешь фамилию и даты и приносишь
Кусачая Я• 12 сентября 2017
Ответ дляЧто-то не спится
шапка справа, ’Заява’ посередине.
Яка заява? Про що заявляєте?))))
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА!!!
Что-то не спится• 12 сентября 2017
Ответ дляКусачая Я
Яка заява? Про що заявляєте?))))
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА!!!
та не кричіть так, помилилася) Записка-записка)
Ответ для...аяприкольная
На Ваш вибір: або заява, або довідка.
Якщо дитина пропустила школу — не обов`язково брати в поліклініці довідку.
Батьки просто можуть написати записку, і не ходити зайвий раз в поліклініку:
«15. Учні, які тимчасово не відвідували загальноосвітній навчальний заклад, подають медичну довідку чи письмове пояснення батьків або осіб, які їх замінюють, про причину відсутності на уроках.»
Ответ дляЧто-то не спится
На ваш вибір: або заява, або довідка.
Кусачая Я• 12 сентября 2017
Ответ для-Ань-
В нашій школі батьки пишуть ЗАЯВУ. Заявляють про те, що дитина не була в школі з відома батьів.
І більшість батьків не пояснюють чому дитини не було, а просто пишуть ’за сімейними обставинами’.
Заява пишеться наперед, коли Ви хочете відлучити дитину від навчального процесу на певний період (заявляєте про це). А коли це вже постфактум - пишете ПОЯСНЕННЯ(див. за Вашим посиланнчм), тобто Пояснювальну записку.