Носки на подтяжках• 10 октября 2017

Подарок на 14 октября мальчику

Подкиньте идеи,что можно подарить на 14-е мальчикам в классе (12 лет)???Бюджет до 50 гривен.
Пульт от линолеума• 10 октября 2017
Недолего

Мао_Мяо• 10 октября 2017
а какой праздник?
Пульт от линолеума• 10 октября 2017
Ответ дляМао_Мяо
а какой праздник?
Вместо 23 февраля у нас теперь 14 октября.
Пульт от линолеума• 10 октября 2017
Слава Украiнi
Мао_Мяо• 10 октября 2017
Я из Беларуси. У нас день матери) Спасибо за ответы.
Мао_Мяо• 10 октября 2017
Недолего-это лего? В 12 лет уже не всем интересно.
РокерША• 10 октября 2017
Ответ дляМао_Мяо
а какой праздник?
День козацтва
Пульт от линолеума• 10 октября 2017
Ответ дляМао_Мяо
Это китайское псевдолего
Пульт от линолеума• 10 октября 2017
Ответ дляМао_Мяо
Молодцы

Мао_Мяо• 10 октября 2017
Автор, может кружку с фотопечатью? Только не знаю войдете ли вы в бюджет.
Борщец• 10 октября 2017
Кошельки,ланчбоксы.но сума маловата,сложно придумать.
АБВГДэшница• 10 октября 2017
может именной брелок? в продавалке поищите.
ТрамвайGirl• 10 октября 2017
Мы своим мальчишками купили книгу-энциклопедию про украинское козацтво как раз по теме праздника
Ксерокопия ночи• 10 октября 2017
Кружки или гели для душа,мы своим дарили.
4есотка• 10 октября 2017
Вышитые бабочки
Ленне-Рейма• 10 октября 2017
по спиннеру . На Привозе они по 30 грн металлические .Мальчишки их сейчас коллекционируют
Жирафовое варьенье• 10 октября 2017
Только на Фейсбуке прочла.

Коли б мене читали батьки однокласників моєї доньки (нажаль, у фейсбуці їх рідко можна знайти), я б їм сказав.

Шановні. От ви збираєтеся поздравити всіх мальчіков з 14 жовтня. А шо це за празнік? День захисника України. А знаєте, скільки дєвочєк було і є зараз серед захисників України в окопах? Много! Сам бачив. А шо дєвочкі, чиї чоловіки воюють, а вони їм помагають, волонтерять, в хаті порають та дітей ростять - не захисники? А матері солдат? Ще й які! Це раз. Тоість, тіки мальчіков - неправильно.
А во-вторих. От всіх наших мальчіков (ну, нинішніх пап) всю жиссь поздравляли з 23 фівраля, бо ж мальчікі-защітнікі, дезодорант там, пєна для бриття і бутилка шоб побухать з другими защітніками. Правильно? А от тепер хай вийдуть ті із наших пап, хто таки пішов защіщать родіну, коли стала потреба. Не ховався од воєнкома, не шукав справку про плоскостопіє, не башляв кому надо і всьо такоє. Лєс рук, як то кажуть! На всю школу пара-тройка таких пап найдеться, та й то їх ідіотами щітають другії папи, які змогли одкупитися і мають плоскостопіє і вопше хай син Порошенка воює.
То я за шо веду. Не робіть із Покрови ще одне 23 фівраля з пєнкою для бриття. І не поздравляйте мальчіков з нею, бо мало хто із них зможе насправді (не дай бог) стать захисником. І дєвочєк не поздравляйте. І виходной не надо робить. Просто не надо нічого. Годі вже совок розводити.
А ті мальчікі і дєвочкі, кого воно стосується, тихо собі зберуться самі, якшо схочуть, обіймуться, вип´ють, згадають шось і когось, встануть на третій тост і капнуть на землю... Без пєнкі і одкриток. Бо так правильно.
Я инженер, меряю от 1• 10 октября 2017
Пряники расписные. Брелочки светоотражающие.
ЯяяКакаджамбо• 10 октября 2017
Вчера спросила у сына(13 лет), что подарить мальчикам из класса, так он ответил:’Носки, банально, но пригодятся’.

Мальчун-задирун• 10 октября 2017
Ответ дляЯяяКакаджамбо
У вас завидный хозяйский жених подрастает))))