13 октября 2017

Так важко, будь ласка, хтось може зробити розклад на ситуацію?

Дівчатка,
Вчора і сьогодні плачу цілий день, відчуття комка в горлі не проходить. Можливо, хтось допоможе і зробить розклад на ситуацію ?
Я познайомилася з чоловіком і було все добре, відносини на відстані, але він мав приїхати, в нас було багато планів і мрії. І от він перестав писати а тепер і не відповідає на мої повідомлення.
А я страждаю, не розумію що сталося, запитую він не реагує ні на повідомлення ні на дзвінки. Я нічого не розумію...
Так важко і погано.
Можливо хоч хтось щось зможе прояснити мені? Дякую.
показать весь текст
Ната Лия 13 октября 2017
Ответ дляПодскажите плиз
Як? Я після розлучення нікого бачити не хотіла десь 2 роки і це перша людина, яку я впустила в свій світ і повірила йому.
вы с ним не виделись?