Талюся• 05 сентября 2013

Мультиварка Панасонік - режим тушіння Help

Дівчатка. допоможіть новачку.

Хочу зробити для дітей тушену телятинку, кажуть вона виходить досить ніжна

вичитала 2 варіанти

1) все закидати в кастрюлю, води не доливатися - програма Тушіння 2 години

2) обжарити мясо на програмі Випічка 15 хв., а потім додати решта складників і готувати на програмі "Тушіння"

А як робите Ви.
хочу, щоб мясо було добре приготовленим для дітей

Всім величезне дякую!
marytana• 05 сентября 2013
Я сначала чуточку обжариваю на режиме выпечка, а потом режим тушения на часа 2, добавляют воду, мои любят, чтобы подливки было много.

автор Талюся • 05 сентября 2013
Ответ дляmarytana
а воду додавати зразу, коли включаєш режим Тушіння?
marytana• 05 сентября 2013
http://recepty-multivarki.ru/gulyash-iz-svininy
Да, после режима выпечка добавляю воду.
Tsovinar• 05 сентября 2013
я просто складываю и тушу

мне жареное не желательно