Аноним_1346• 24 ноября 2017
Прививка проти грипу і реакція побічні ефекти.
Вчора зробила прививку проти грипу, роблю її лише вдруге. Минулої осені після першого разу все було в нормі. Цього разу не впевнена. Майже два тижні до прививки я дуже сильно порізала палець руки. Але все майже зажило, затягнулось і я навіть вже забула про цей поріз. А сьогодні зранку помічаю щою палець в районі порізу болить, сильно почервонів і напух і шрам побілів, ніби там зібралось трохи гною. Це може бути реакцією на прививку?
Аноним_1346
• 24 ноября 2017
Дивно. Ніби нічого небезпечного не робила. І рана вже давно затягнулась і не давала про себе знати. ОК дякую. Йду робити дезінфекцію.
Сорока-ворона• 24 ноября 2017
Психосоматика. Откройте инструкцию в нете на конкретную вакцину и прочитайте,есть ли там ’ нагноение зарубцованых ран’ в разделе осложнения и поствакцинарные реакции.
Налитое яблочко• 24 ноября 2017
звісно не може. Погано продкзинфікували ранку, попала якась інфекція, спочатку затянулося, а потім загноїлося.