ЗлойанОним• 13 сентября 2013
чи можна одночасно викладати в ВИШІ та бути приватним підприємцем?
довго - довго шукаю інформацію на цю тему, закон перечитала, КЗпП переглянула, не можу знайти. Хтось може пояснити?
ТАЗератти• 13 сентября 2013
А почему нет? Это госслужащие живут на одну зарплату, а педагоги где хотят там и работают.
Мао_Мяо• 13 сентября 2013
Можно, наверное.
Мой папа преподаватель и организовал ТОВ.
У них на кафедры у половины свои фирмы.
220В• 15 сентября 2013
А в чому проблема? Просто коли будете здаати декларацію підприємця в податкову візьмете довідку на роботі і впишете в декларацію свої доходи-податки...