Аноним• 24 сентября 2012

Блохи у цуценяти

        вчора забрала цуценя той терєра у подруги, була моя лапочка у неї 3 дні, бо не було з ким залишити. А в подруги 2 своїх тойчики і кіт. І вечором бачу на своїй собачці блошку. я її обробила спец. засобом, але думаю чи не перелізуть ці блохи мені в постіль або коври. Як виявити чи чим обробити
hrushyk• 24 сентября 2012
Не переживайте - блохи які живуть на тваринах - нікуди не лізуть )).А собачку покупайте шампунькою спеціальною,та поки вона мокра буде все добре передивіться на ній .
Аноним• 24 сентября 2012
Перелезут еще как. Мы как то с Крыма на собаках привезли. Так они в ковер в мебель поселились. Еле вывела, мало того они кусаются все ноги мне изъели. Так что обрабатывайте собаку что бы они не размножились.
автор Аноним • 24 сентября 2012
я обробила її Адвантіксом, начебто перестала чесатися. А коврів поки немає, тільки линолеум
Аноним• 24 сентября 2012
Ответ дляАноним
Ну тогда точно переживать не стоит. Да и не успели они еще размножиться за такое короткое время.
Anna31883• 24 сентября 2012
Взагалі не повинні блохи по квартирі скакати. Але якщо таке станеться, то у ветеринарних клініках в ампулках спеціальна рідина продається, розводите її з водою і протираєте підлогу. Блох не буде.
Apassionata• 24 сентября 2012
Автор, ещё один совет -- теперь глистов прогоните. Блохи переносят их яйца.
автор Аноним • 25 сентября 2012
Ответ дляApassionata
ми 10 днів назад раз уже прогнали, завтра післязавтра дам ще раз сіроп
Apassionata• 25 сентября 2012
А чем прогнали? Если что-то вроде Профендера, то не стоит лишний раз давать глистогонное, это большая нагрузка для печени. Профендер обеспечивает защиту от заражения в течение месяца.
автор Аноним • 25 сентября 2012
Ответ дляApassionata
проганяла празицидом. Я завджи даю 2 рази з інтервалом 10-12 днів, так як яйця не гинуть від першого разу, а через 10 днів знов з*являються глисти