Є тут логопеди зі Львова? Потрібен такий, хто може займатися вдома, район проспекту Шевченка.
Ромашка_Бегемотовна• 22 сентября 2013
сама недавно искала. в итоге будем раз в неделю ездить сами.
Удачная• 22 сентября 2013
в поликлинике на Митной , очень хороший логопед Вероника Юрьевна, но у ней нужно ходить в поликлинику и договариваться наперед- все расписно у нее
Удачная• 22 сентября 2013
Ответ дляvorobchyk
Може завтра, якщо дощу не буде, сходжу зранку і виясню, до них всіх записатись проблематично.
вона приймаэ на першому поверсі перед реестратурою. Подзвоніть туди- взнайте години прийому напочаток