Кастрюлька• 25 апреля 2018
Вакцинация при неврологии
у ребенка более года нервные тики. постоянно на лекарствах. анализы в норме, ЭЭГ в норме. Невролог не даёт медотвода от вакцинации. а я боюсь ему делать прививки.
У кого у деток неврологические проблемы вы вакцинируете их?
вентиляторная• 25 апреля 2018
у моей были. Невролог давала медотвод. После того как сняли неврологию была анемия с медотводом. Ребенок не привит
Горизонтальный самовар• 25 апреля 2018
Невролог не дает метотвод, или может подписать разрешение на вакцинацию?
Сходите к другому неврологу. Я б не делала, т.к. получи вакцину при легком нервном расстройстве, я чуть не стала растением, и еле выжила.
Ананомчикус• 25 апреля 2018
нет и не собираюсь до 7 лет, пока полностью не сформирована нервная система. только БЦЖ в роддоме и то жалею. делать буду только АДС-М и все
Зажуженная Жужжа• 25 апреля 2018
А хіба нервові тіки лікуються медикаментами? в моєї дитини теж таке, невролог хіба що гліцин прописував - я б це ліками не назвала.
А взагалі невролог правий. Він не може давати медвідвід на свій розсуд, для цього є чіткі критерії, прописані в інструкції до конкретної вакцини. Нервового тіку в протипоказаннях нема - інструкції можна знайти онлайн і перевірити самостійно. Та і взагалі відвід повинна комісія давати, а не невролог одноособово.
СирОжино пирОжино• 25 апреля 2018
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну да, только если мама послушает невролога и сделает прививки при явных проблемах, и если будут последствия то тот же невролог скажет зачем делали прививки.
Я считаю что с прививками все равно всегда вину спихнуть на родителей - и если делали и последствия, и если не делали и заболели.
Я выбрала не делать, так как в месяц сделали гепатит и на следующей НСГ - кровоизлияния. При этом до месяца нсг было чистое
Зажуженная Жужжа• 25 апреля 2018
Ответ дляСирОжино пирОжино
Зазвичай неврологам все рівно, будуть робити щеплення, чи ні - на відміну від педіатрів неврологи не отримують за вакцинацію ні бонусів, ні доган.
Автор написала, що невролог не дає медвідвід, а не що невролог наполягає на щепленнях. Це ж зовсім різні речі. Невролог не дає медвідвід, тому що не має на це повноважень. Я мала на увазі тільки це.
Я нікого не агітую робити щеплення, і своїм дітям не роблю. Ні тій дитині, яка без неврологічних діагнозів, ні тій, яка з нервовим тіком. Відповідальність завжди на батьках, і в цьому я з Вами згодна.
Горизонтальный самовар• 25 апреля 2018
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Скорее всего, елси попросить разрешение на прививку, невролог отправит на комиссию. Моих отправляют, как только я свою карту достою.