ЭкстрасенсиХаЯ• 26 апреля 2018

Як коректно відмовитися від керівної роботи, держслужба?

Пропонує найвищий керівник. Не хочу брати на себе цей тягар. Не хочу відповідати за всіх і все. Не хочу загрузнути у паперах. Не хочу проводити відносно молоді роки в нарадах і офіційних заходах. Маю певні проблеми зі здоров´ям, але не хочу виносити це на публіку. Маю 2 дітей, яких треба забирати зі школи, водити на гуртки, в поліклініку тощо, але це нікого не цікавить. Доведеться шукати іншу роботу чи вдасться відкараскатися? Що конструктивно сказати?
Соображалочка• 26 апреля 2018
так і сказати як є

18 мнеУЖЕ• 26 апреля 2018
Сказать, что не готова
Что дети, школа и тд
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 26 апреля 2018
Ответ дляСоображалочка
так і сказати як є
після цього, очевидно, шукати іншу роботу?
Соображалочка• 26 апреля 2018
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
не факт
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 26 апреля 2018
Ответ для18 мнеУЖЕ
Сказать, что не готова
Что дети, школа и тд
Казала, очевидно, для керівника, який побутом , явно, не займається, і в якого вже внуки, це не аргумент....
18 мнеУЖЕ• 26 апреля 2018
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
И сто ? Как Вас могут заставить? Силой? Нет и точка
18 мнеУЖЕ• 26 апреля 2018
Что*

барабанщица• 26 апреля 2018
Цікаво, а що ви на іншій роботі не будете витрачати молоді годи? Так і сказати - я боюсь. І все.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 26 апреля 2018
Ответ длябарабанщица
Мені подобається моя безпосередня робота, на ній я відновлюсь, надихаюсь і насолоджуюсь, а хочуть перевести на адміністративно-керівну.
Боюсь - це дитячий аргумент, вас підтримають, підкажуть, бла-бла-бла...
Я не хочу казати, що хвора, що я боюсь чи не справлюсь. Я просто НЕ ХОЧУ цим займатись, але цього я не можу сказати((
Мстящий за Зайца• 26 апреля 2018
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
так именно так и скажите, что вы гораздо более эффективно работаете именно на нынешней должности, а та должность - не ваше. Нормальный начальник такие моменты как раз очень даже учитывает.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 26 апреля 2018
Ответ дляМстящий за Зайца
дякую...
Первая леди колхоза• 26 апреля 2018
А вы думаете Гройсман сильно хотел? Есть предложения, от которых нельзя отказаться.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 26 апреля 2018
Ответ дляПервая леди колхоза
та отож... причому припускаю, що є реально охочі до керівних посад, але чомусь їм не пропонують, а ’ощасливлюють’ тих, кому це і на не на...
Форс мажор• 26 апреля 2018
Не все могут быть руководителями. Неужели Ваш руководитель не знает об этом. Так и скажите, сто Вы не лидер по натуре и не хотите переступать через себя.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 26 апреля 2018
Ответ дляФорс мажор
схоже, він про мене занадто гарної думки. шукають не лідера, а сумлінного((
Анонимба• 26 апреля 2018
Если Вам прилично предложили (с окладом, повышением, по человечески) то всегда можно аргументировать и отклонить. Вот мне в коммерческой конторе предложили ’к моей уже имеющейся работе еще одну должность выше с командировками, без доплаты и без повышения...’ те все на словах, облака, но на второй мой день требования, ультиматумы и пр ерунда. Я отказалась, а мне в ответ ’нет будешь и деньги не главное! делай!’ ушла.. это скотство. Но частная контора без законов и прав... увы!
Анонимба• 26 апреля 2018
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не важно что думает ОН, важно подходит ли это ВАМ. Уловили?? Вам не подходит? Значит нет..
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 27 апреля 2018
Ответ дляАнонимба
дякую всім за підтримку, поки що наче все добре пройшло)