Блондинка в Шоколаде• 21 июля 2018

У дитини 8 років болить голова. Ми на відпочинку. Які мої дії? Щоб без паніки??

Усім привіт. Ми зараз в Болгарії. Завтра додому на Україну. Дитина 8 років вчора після обіду пожалілася на головний біль.
Поспала..я зміряла темпер. 37.3.
Вроді ввечері вжп легше було. Пішла гуляти. Десь коло 22 зїла кусок дині.
А вранці в 5 збудила мене що хоче вирвати.
Потім за 2 год знову фонтан.. але їжі не має. Простт вода. Зараз спить. Каже бол ть голова.
Мене трясе. Я боюся. Начиталася все що тільки можна. Відпочиваємо приватно а не в готелі.
Маю в аптечці з собою: бетаргін амп, ношпа, курантіл, смекту, моторикс.
Хуману електроліт уже вранці розчинила і по ложуці напоюю.
Що далі? Які мої діти? Хто тут ю з лікарів що може порадити щось?
Більше ніяких симптомів. Висипки немає. По квартирі ходить , але відразу хоче прилягти бо слабо. На признаки менінгіту провірила. Усе норм.
Дівчата потрібно тверезе мислення..бо я тихо панікую..
Золотая орда• 21 июля 2018
вызывайте врача.
Кондуктор троллейбуса• 21 июля 2018
Тепловой удар похоже(
Погуглите как деткам помочь при нем
Петя-петушок• 21 июля 2018
Рвота и от льной головной боли может быть. Найдите аналог нурофену и лайте табл.ничем кроме сухариков пока не кормите
Петя-петушок• 21 июля 2018
Сильной*
автор Блондинка в Шоколаде • 21 июля 2018
Вона вчора до 14 купалася в басейні.. а потім почала жалітися на головний біль.
Бутылка Кифира• 21 июля 2018
У моего сына 8 лет так ацетон поднимается. Раз у вас с собой Бетаргин, значит, вы знаете, что это. Я бы дала его сразу после первой рвоты
Аноним_1439• 21 июля 2018
Перегрев. И я бы вызвала врача. Ротовирус возможно еще. Будет и понос и рвота. И не кормите пока, тем более, если не хочет.
liza9• 21 июля 2018
конечно,лучше врача вызвать и колоть противорвотный препарат, я сейчас в больнице с ребенком, была многократная рвота,вот на стене такая памятка
Каже животик неболить. Болить лише голова.
Стосовно харчування то я готую все сама. Лише вчора банніци взяли і кусочок піци. Але вони не рвала їжею зранку.
От воно мені теж на ацетон схоже. Бо коди була мала то ацетон ми вже проходили.
У мене вона від 5 ранку лише 2 рази рвала.
Зараз відпоюю хуманою.
Але чим полегшити головний біль? Це мабуть інтоксикація?
Ок. Йду до малої. Бачу лікар біля басейну чергує зараз спитаю.
Бутылка Кифира• 21 июля 2018
Дай е Бетаргин. Вы ни чем не рискуете. Его и беременным можно и младенцам
Гладиолус• 21 июля 2018
обязательно проверьте регидность мышц. На менингит (головная боль один из симптомо).В гугле много картинок.
Бутылка Кифира• 21 июля 2018
В районе случае купите Пепси. Это в любом баре есть
Бутылка Кифира• 21 июля 2018
Районе - в крайнем
Вам телефонограмма• 21 июля 2018
Если утренние рвоты продолжатся - делайте МРТ
maryleen• 21 июля 2018
не панікуйте, головне дайте пити і багато, дуже багато, хай п´є цілий день, їсти краще не давати, навіть якщо буде просити, рідина вимиє всі токсини, якщо це отруєння, чи інфекція.
Распутница• 21 июля 2018
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Зараз відпоюю хуманою.
все вышеописанное Вами - это признаки поднятия ацетона у моей дочки. Вы не боретесь с головной болью ,а отпаиваете ребенка,много питья,сладкого,по чуть-чуть.Если ест что-то - придержаться диеты и давать ферменты (ничего жирного,молочного,фрукты тоже под запретом)ферменты. Даете Бетаргин
Распутница• 21 июля 2018
Если сильная вялость - помогает клизма с содой
Гладиолус• 21 июля 2018
Ответ дляРаспутница
я бы всем,советующим клизмы, делала по две сразу. За издевательство над детьми
Ответ дляmaryleen
Дякую. Так і роблю. Малими глоточками або по 2 ложки пою.
От зараз вирвала..встала і каже: ну нарешті мені легше.а я даю їй зараз бетаргін.
Ответ дляГладиолус
Є таке..
Але іноді справді помагає.. хоча я б дитині боялася робити.
Так поносу немає. Живіт не болить. Темпер в нормі.
Распутница• 21 июля 2018
Ответ дляГладиолус
ия так же думала и долго сопротивлялась.Но,когда моя дочь ,не могла ногами в туалет сходить из-за слабости ,плакала от головной боли и боли в животе ,несколько врачей настаивали на очистительной клизме (это мед. процедура,а не бабушкина прихоть) ,я сдалась и ребенок ожил на глазах : ушла боль и слабость,спала (несбиваемая до этого ) температура. Думаю,что для блага ребенка ,раз в год можно провести эту манипуляцию. Ректальные свечи тоже нужно запретить к продаже ?По Вашей логике...
Ответ дляГладиолус
Це перше що я зробила. Дитина ходить по квартирі але звичайно не скаче і в басейн не хоче.
Ответ дляРаспутница
Дівчатка є речі які справді помагають. Я колись не могла дитині збити темпер і швидка довго їхала і я на свій страх і ризик зробила клізму малій. Що я давала я вже не памятаю але поки швидка за 25 хв приїхала дитина вже мала не 40 а 37.4.
Так що і такі методи треба знати і вміти.
Найгірше що завтра післяобіду в дорогу а квартиру треба здати в 11.30
Як мені її підняти швидко, щоб завтра з 11 до 15 поки автобус приїде вона не була вяла і не рвала..
От так..
Лишимся на території комплексу. Є принаймні черговий лікар.
Распутница• 21 июля 2018
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
От так..
давайте пить Колу без газов глотками ,бетаргин, если будет повторяться рвота - домрид или метаклопрамид . Трижды в день можно давать сорбенты ,соблюдая интервал с др. лек. средствами 1-2 часа. Тест-полосок на ацетон нет ?
Бегущаяпо• 21 июля 2018
смотря от чего головная боль, может ребенок перегрелся - солнечный или тепловой удар. Могло быть? ищите врача...
Ответ дляРаспутница
Ні. Немпє тестк.
Колу взяла.
Ответ дляБегущаяпо
Не думаю якщо чесно бо вона в воді була весь час.
Я таки схиляюся до ацетону. Вона не плавала і мене але за цей тиждень інтенсивно займалася і ось вийшло в неї плавати без кругу. Вона висока на свій вік 152 см. А на вечір зїджена диня яка має кучу вуглеводів і спичинила певно той ацетон.
Її організм не справляється з ростом і постійним плаванням.
Зараз голова перестала бодіти після останньої рвоти. Лежить собі. Каже що хоче йти плавати.
Але ми мусимо відлежатися і відпоїтися. Бетаргін дала і хуману продовжує пити. Ще маю в аптечці церукал і примперан від тошноти.