Повелитель интернета• 22 июля 2018
Як вам меблі в спальню? Фото
Хочу дерево тільки. Це більш менш доступна ціна. Але стиль... і тумбочки))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2018
Не нравиться серидина в той части, что над головой, все остальное ок
Аноним_1459• 22 июля 2018
Если сексом не заниматься головой к металлическому изголовью, то нормально).
Или заниматься в каске)
Спасатель Малибу• 22 июля 2018
Тумбочка невдала, нагадує дитячий стільчик. А ліжко, я би вам порадила, брати з суцільною спинкою.
Баба Яга• 22 июля 2018
Ответ дляПовелитель интернета
Ще фото. Ковку би пофарбували в білий чи сріблястий
Выкинула бы изголовье .
Аноним_1459• 22 июля 2018
Ответ дляАнонимчик
Тумбочки надо без спинок)
Кстати, да. Тумбы и кровать из разных стилей)
вкусносися• 22 июля 2018
Ответ дляПовелитель интернета
не знаю як Ваш, але мій чоловік любить ліжко зі спинками з обох сторін
Тоскующая• 22 июля 2018
Автор,я как человек недавно обустроивший 3 спальни,себе,дочери,и родителям ,скажу вам так - дерево деревом,но кровать с подемным механизмом,бьет в лоб любое дерево.Во первых это мега удобно,во вторых у вас там такой зазор для пылесборки что капец,ну и как вишенка на торте вид ужасный.
Праздничный сервиз• 22 июля 2018
Не подобається. Озвучте вартість, можливо в такому ціновому діапазоні накидають Вам ссилки на щось краще.
ОдинРазНадетое• 22 июля 2018
Эстеллу посмотрите, у них неплохая деревянная мебель. У нас их кровать Селена Аури. И ещё в Юске деревянные кровати есть
ТочноБудет• 22 июля 2018
супе
ковані ліжка люблю дуже: вони не навантажують простір
і тумбочки классссс
і колір стін і ламінат
ще б світлі штори з льону
а колір ковти подобається і такий, як на фото. я б срібну не робила
і тумбочки классссс
і колір стін і ламінат
ще б світлі штори з льону
ТочноБудет• 22 июля 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
може є у Вас ссилки на комод стній
от хочу синій комод, а знайти не можу
Праздничный сервиз• 22 июля 2018
Ответ дляТочноБудет
може є у Вас ссилки на комод стній
от хочу синій комод, а знайти не можу
Там Вам пофарбують в любий колір. Я замовляла меблі в Мебус, це львівський виробник, дуже подобаються їх меблі в італійському стилі
Повелитель интернета
• 22 июля 2018
Ответ дляТоскующая
З підйомом механізмом з дерева? Під тим механізмом також пилюка збирається, а помити ще важче
Праздничный сервиз• 22 июля 2018
Ответ дляТочноБудет
дівчата
де такого стилю комод можна купити. хочу синій, але не глянець
В колекції Баварія мені здається є схожі
Повелитель интернета
• 22 июля 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
Ліжко 4800 тумбочки по 2000))...
ТочноБудет• 22 июля 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
дякую. якраз таке
чомусь цін нема
Праздничный сервиз• 22 июля 2018
Ответ дляПовелитель интернета
Ліжко 4800 тумбочки по 2000))...
Ну так, це економ варіант(((, я за ліжко тільки 15 тис заплатила...