Снежнакомка• 06 августа 2018
Погадаем?Анонимы
позвонит мне?
Отчебучкина• 06 августа 2018
Така дурня завжди, бо кожен хоче запитати, а відповісти комусь не хоче. Це доводить те, що кожен зацикленість на собі.
Благоуханочка• 06 августа 2018
Ответ дляОтчебучкина
Так гадание на анонимах, Ваш ник Вам и отвечает. Иногда очень в тему попадает, а иногда смех один
Отчебучкина• 06 августа 2018
Ответ дляБлагоуханочка
Згодна з Вами. На ці ніки завжди звертаю увагу, і вони завжди відповідають тому, що я відчуваю у даний момент))