Зробили дитині прививку від Гепатиту. На наступний день піднялась висока температура 39. Трималась 3 доби. Горло червоне.
Збивали Нурофен, парацетамолом, Анальдіном. На 4 день, коли температури вже не стало дитину висипало. За вушками, лице, шия, в цих місцях гарно видно. Живіт та спинка при дотику відчувається висипання. Можливо бути це реакція на ліки? Дитині 3 роки
Рассказница• 22 августа 2018
Вам даст ответ только врач после осмотра!!!
А вообще на Розеолу похоже
Секс-Бомба• 22 августа 2018
посмотрите характер сыпи похож на розеолу, тогда она, если она ничего страшного, самое страшное уже прошло, сыпь сойдет и все