Вилами по воде• 05 сентября 2018
Я гарна дружина? Що ще?
Домашню роботу зробила, тварин погодувала, ,,борщів і пирогів,, напекла.
Дитину відправила до школи.
Перець, груши, полуницю зібрала. Консервацію на зиму заготовила.
А тепер шукаю роботу в інтернеті і сижу тут! Маю право, чи ні? Це погано?
І головне, на роботі не працюю, а інколи підробляю.
Що скажете? Щось може змінити?
Дитину відправила до школи.
Що скажете? Щось може змінити?
Вилами по воде
• 05 сентября 2018
Ответ дляфрау Гитта
Работница хорошая. На счет жены - не знаю, спросите у мужа, всем ли он доволен.
Питала. Ми часто з ним говорим.
Ми молода родина і нам надо трохи заробити, щоб можливо ще краще жити.
Нам ніхто не допомогає, а на разунок консервації - її багато, тому, що в нас її купляють в Києві і в Житомирі. Ще інколи Львів. Це також частина роботи. Мені подобається, чим сидіти і нити, что не вистачає грошей на щось. Не сперечаюсь, буває і не вистачає.