Додекаэдр• 30 октября 2018

Репродуктивні клініки - це лише спосіб заробляння грошей, якнайбільше!!!

Красива реклама, дитячі картинки -це як замануха за Ваші гроші і не більше
Ми декілька років змарнували вірячи їхнім обіцянкам, а проблема вирішувалася звичайним лікуванням, але вирішивши проблему - зникала необхідність в ЄКО-ІКСІ!
Діагоз-чоловічий фактор, ЄКО-ІКСІ
Ми були на консультаціях в Дахно Козачек, Сіренко, Мати і Дитя Котлик і на площі, Ісіда, Стрелко, Адоніс...
Робили різні аналізи нікому не потрібні по декілька тис гривень, два ЄКО і кріо, і все марно, тому що жоден з андрологів цих клінік не назначив першочергових аналізів, які роблять в першу чергу при чоловічому безпліддя-гормони, узі, антиспермальні антитіла...-ціна всього 2 тис грн
Питання чому? Лікарі настільки не профес чи просто це не вигідно лікувати???
Краще зробити ЄКО і заробити 100 тис чи пролікувати за макс 10 тис?
Клініку Дахно я вважала в фін плані найбільш доступною і здавалося по совісті вони роблять, но тут також помилилася, ціна приблизно одинакова у всіх виходить в кінцевому результаті, одні просто більше психол викликають довіру, інші відверто заявляються -ви ж не будете економити на здоровї своєї майбутньої дитини
Очікуючи завжди в чергах на прийом -за стільки років- я чесно кажучи не зустріла жодної пари з позитивним результатом, тому складається враження, що ті поради за лікаря, що ніби-то допомогли завагітніти пишуть або самі ж лікарі, або їх помічники, або просто найняті працівники за певну винагороду
Ще в нашому ЖК є дівчина, яка на форумі часто пише про акціїї в одній з клінік, вона ії працівниця, но зараз в декреті, я звернулася до неї з проханням про можливість допомогти- но допомоги не було-тільки викачування грошей шаленими темпами, були назначені аналізи на сумму більше 20 тис тільки в їх клініці, інщих не приймали, і кожного разу вона наголошувала, щоб я обовязково казала, що від неї, для чого? мені дійсно допоможуть, якщо скажу, що від неї?
Інші лікарі сказали, що ці аналізи безсмисленні, і так видно, що є проблема, першопричину це не покаже
Можливо це тільки мені так не повезло, чи це звичайна нормальна ситуація для всіх пацієнтів в репродуктивних клініках
Після невдалих спроб ЕКО в мене було багато питань, але відповідей немає
Запропонували наступну спробу на 10-15 дорожчу з більш якіснішими ліками, но проблема в іншому -погана сперма, запальний процес постійний, якість яйцеклітин нормальна
Відповідальності в клініки абсолютно ніякої за такі кошти і хаотичне прийняття лікування, в інструкціях ліків вказана побічна дія -рак, дози назначаються без назначення додаткових аналізів, а чи потрібні макс дози?
Стан після неудачі - це окрема тема, його зможе зрозуміти тільки той, хто пройшов через це. Серце і душа розривається, пустота, відчуття безвиході і бенадійності, це не передати словами
Можливо є різні ситуації і мене осудять, хто завагітнів після ЕКО
Я не могла наважитися описати це, але можливо якби я подібне прочитала б попередньо, моє відношення було б іншим, і ми не змарнували б стільки часу, коштів
І діагноз всіх репродуктологів однозначний -чоловіче безпліддя не лікується -ПОМИЛКОВИЙ!!!
Все, що вони бачили -погана спермограма, але чому вона така ніхто і не пробував дізнатися
барабанщица• 30 октября 2018
Ответ дляБулку Дай
ок, спасибо, напишите если узнаете
Спросила Дахно Федор Власович)

автор Додекаэдр • 31 октября 2018
Ответ длябарабанщица
Спросила Дахно Федор Власович)
про Федора Власовича знаю тільки хороші відгуки, і тому покладаючись на це -останнє ЕКО робила саме у його клініці
але, нажаль, це була повна неудача, тому що в попердній клініці була біохім вагітніть, і кріо, після розморожки змогли прокультивувати ще до 5 сутом, ембрвони були прекрасної якості, також була біохім вагітність, но зірвалася а в клініці Дахно зупинилися всі і завмерли, чому так?
сказали потрібно ще робити спроби без будь-який додатк аналізів, назначили вже дату даже, но начитавшись різної інформ -сказала ще чоловіку зробити аналіз на антиспермальні, і він позитивний! позвонила сразу до лікарки, вона сказала -шо це і могла бути причина неудачних ЕКО, далі просто, як на мене бред почала говорити, і БАДи і аутоімунне, і що шансів не має...
Після цього ми звернулися до андролога, який назначив аналізи необхідні для повної провірки, узі і причина тепер зрозуміла -проходить чоловік лікування
Знаю, що Федір Власович вже не займається практикою, після проходження лікування не знаю які будуть результати, но якщо без ЄКО неможливо буде завагітніти, я не знаю до кого я могла б звернутися,
Федір Власович зміг би, думаю, допомогти, но як до нього потрапити і чи це можливо
Час не на мою користь і просто чекати нічого не роблячи я не можу
Якщо була б можливість до нього на прийом -була б Вам безмежно вдячна, я зараз у такому відчаї, що інколи мені здається, що виходу просто не має і не буде
Поговорити про це не можу ні з ким - чоловік вважає себе винним в цій ситуації, йому напевно ще болячіше
залишу пошту andreyolia@gmail.com
энциклопУдия• 31 октября 2018
И прям ни один врач не назначил мужу сдать кровь на гормоны и узи??? Ни в одной клинике???слабо верю, простите. Я за 8 лет с мужем стольких врачей прошла и мужа где только не гоняли...в Адонисе кстати проверили все по максимуму и честно развели руками...советовали эко -но не рискнула, так как их репродуктивная клиника только открывалась. Мы пошли к Котлику -да трудно, да анализов много, дорого, но...результат есть хоть и со 2й попытки...и опять же повторюсь, что очень странно что зная что у вас мужской фактор анализы не назначали
энциклопУдия• 31 октября 2018
І ще додам... дійсно , репродуктивні клініки здебільшого розраховані на еко і заробляння грошей....але і звичайні гінекологи і урологи, андрологи так грошей викачуюють ого -ого, це я вам з власного 8річного досвіду безпліддя неясного генезу кажу.
энциклопУдия• 31 октября 2018
І все у Вас вийде, от побачите!!!! У жінки, яка хоче дітей -вони обов´язково будуть!!!!!
автор Додекаэдр • 31 октября 2018
Ответ дляэнциклопУдия
як не странно- но так і є
перший раз коли були на прийомі в репродуктивній клініці -прийом вів сам андролог, подивився спермограму(здавали в їх клініці) сказав тільки ЄКО-ІКСІ і всі інші візити в інші репр клініки-все те ж саме
в Котлика до речі також була на консул -сказав, що можливо ще було б непогано гістероскорію зробити мені, но він на настоює, но рекомендую, порадив лікаря і зі своєї ж лікарні, почитала за неї - досвід 1-2 роки в неї, я звичайно не ризикнула і чомусь категорично була проти гістероскопіі інтуїтивно, не змогла наважитися
Інші лікарі в яких я запитувала про гістеру -сказали не бачать смислу в цьому
автор Додекаэдр • 31 октября 2018
Ответ дляэнциклопУдия
дякую за побажання, стараюся не втрачати надії
я согласна повірити вже у все, що завгодно, і дуже багато-хто на цьому маніпуляє, від цього ще гірше
PORKA• 31 октября 2018
Ответ дляБулку Дай
як не странно- но так і є
Действительно, зачем проверять место куда подсаживают эмбрионы. Не зря Котлик один из лучших репродуктологов Украины.
PORKA• 31 октября 2018
Ответ дляБулку Дай
залишу пошту andreyolia@gmail.com
В Дахно слабая эмбриология, с МФ нужно идти в Надию или МиД.

энциклопУдия• 31 октября 2018
А от з приводу гістери ви дуже помиляєтесь. Якби мені хтось порекомендував її зробити перед першою спробою -то я думаю моя перша спроба була б вдалою. Перед другим протоколом Котлик рекомендував схуднути (я за місяць -10 скинула) і гістеру. Робив мені Котлік під місцевим наркозом -я все своїми очима бачила на моніторі -і от виявилося, що вся полость матки була в поліпах (узі це непокаже) і 5мбріону просто не було куди прикріпитись. І друга спроба вже ходить в садочок!!! Ну а потім чудо -самостійна вагітність -моїй квіточці скоро рік!!!
PORKA• 31 октября 2018
Ответ дляэнциклопУдия
По тому как репродуктолог обследует пациентку можно сразу судить о его квалификации. Я консультировалась в Дахно у Сиренко и Кононенко, а потом в Мид. Это как 2 разных планеты. Без гистероскопии моя врач из МиД даже говорить не будет, как это получить эмбрион такими невероятными усилиями и перенести его на необследованный эндометрий, там что угодно может быть.
ХдеЯсь?• 31 октября 2018
Ответ дляPORKA
По этому Вы не можете понять риски автора и не можете быть к нему готовы. Завтра Вы захотите и родите.
Бесплодие это совершенно другая ситуация, в которой время, здоровье и деньги играют ключевую роль.
У автора было уже 3 эко и эмбрионы не переживают третьи сутки. Какие перспективы? Продолжать лечить мужа? Ок. Сколько? После 35 лет яйцеклетки начинают стареть, можно сколько угодно рассказывать, что я в 35 пробегаю 10 км и взгляжу лучше чем в 25, но им всё равно, качество их падает, а количество уменьшается.
Надо смотреть на вещи объективно. Мужчина сам должен понимать свою ситуацию и ситуацию в которую он ставит женщину. Мы с мужем обсудили все варианты, дали себе время в которое мы пробуем такие то варианты, если нет, то переходим к запасным. Мужской фактор бесплодия самый тяжёлый.
У нас тоже мужской фактор, не самый тяжелый. Просто мы не решились идти на ЭКО.
PORKA• 31 октября 2018
Ответ дляХдеЯсь?
Выбрали жить без детей? А автор очень хочет.
ХдеЯсь?• 31 октября 2018
Ответ дляPORKA
Пока не потеряли надежды. Но приму любой вариант развития событий.
PORKA• 31 октября 2018
Ответ дляХдеЯсь?
Ну вот. А мы других вариантов не рассматривали и автор как я поняла тоже нет.
А что Вас смущает в эко с несложным МФ, с ним обычно очень удачно всё.
ХдеЯсь?• 31 октября 2018
Ответ дляPORKA
Неприятие процесса, пожалуй. Муж не настаивает, я не готова. Вариант с донором - нет, однозначно.
PORKA• 31 октября 2018
Ответ дляХдеЯсь?
А что с процессом? Вы дней 7-10 делаете сама себе уколы (стимулируете рост клеток, готовите эндометрий к приёма малыша), потом врач по узи определяет день пункции, пришли, лягли, поспали 5 минут, муж в это время сдал сперму. Через 3-5 дней опять пришли, переносят эмбрионы, Вы даже ничего не ощутите, это безболезненно. Через 10 дней делаете тест.
Если у Вас хорошо с клетками и у мужа несложный МФ, то эмбрионов будет много и если понадобится 2 попытка, то даже не надо стимуляции, просто переносы, эмбрионы будут в крио.
Ничего такого в ЭКО нет.
ХдеЯсь?• 31 октября 2018
Ответ дляPORKA
Ничего такого в ЭКО нет.
Не знаю насчет как у меня с клетками. Процесс. Ничего такого вроде бы нет, но что-то останавливает. Каждому свое. Успехов Вам, чтобы все получилось, как задумали.
PORKA• 31 октября 2018
Ответ дляХдеЯсь?
Спасибо! Так у нас и получилось, я выше написала, с 1 попытки в Мать и Дитя.