Додекаэдр• 30 октября 2018
Репродуктивні клініки - це лише спосіб заробляння грошей, якнайбільше!!!
Красива реклама, дитячі картинки -це як замануха за Ваші гроші і не більше
Ми декілька років змарнували вірячи їхнім обіцянкам, а проблема вирішувалася звичайним лікуванням, але вирішивши проблему - зникала необхідність в ЄКО-ІКСІ!
Діагоз-чоловічий фактор, ЄКО-ІКСІ
Ми були на консультаціях в Дахно Козачек, Сіренко, Мати і Дитя Котлик і на площі, Ісіда, Стрелко, Адоніс...
Робили різні аналізи нікому не потрібні по декілька тис гривень, два ЄКО і кріо, і все марно, тому що жоден з андрологів цих клінік не назначив першочергових аналізів, які роблять в першу чергу при чоловічому безпліддя-гормони, узі, антиспермальні антитіла...-ціна всього 2 тис грн
Питання чому? Лікарі настільки не профес чи просто це не вигідно лікувати???
Краще зробити ЄКО і заробити 100 тис чи пролікувати за макс 10 тис?
Клініку Дахно я вважала в фін плані найбільш доступною і здавалося по совісті вони роблять, но тут також помилилася, ціна приблизно одинакова у всіх виходить в кінцевому результаті, одні просто більше психол викликають довіру, інші відверто заявляються -ви ж не будете економити на здоровї своєї майбутньої дитини
Очікуючи завжди в чергах на прийом -за стільки років- я чесно кажучи не зустріла жодної пари з позитивним результатом, тому складається враження, що ті поради за лікаря, що ніби-то допомогли завагітніти пишуть або самі ж лікарі, або їх помічники, або просто найняті працівники за певну винагороду
Ще в нашому ЖК є дівчина, яка на форумі часто пише про акціїї в одній з клінік, вона ії працівниця, но зараз в декреті, я звернулася до неї з проханням про можливість допомогти- но допомоги не було-тільки викачування грошей шаленими темпами, були назначені аналізи на сумму більше 20 тис тільки в їх клініці, інщих не приймали, і кожного разу вона наголошувала, щоб я обовязково казала, що від неї, для чого? мені дійсно допоможуть, якщо скажу, що від неї?
Інші лікарі сказали, що ці аналізи безсмисленні, і так видно, що є проблема, першопричину це не покаже
Можливо це тільки мені так не повезло, чи це звичайна нормальна ситуація для всіх пацієнтів в репродуктивних клініках
Після невдалих спроб ЕКО в мене було багато питань, але відповідей немає
Запропонували наступну спробу на 10-15 дорожчу з більш якіснішими ліками, но проблема в іншому -погана сперма, запальний процес постійний, якість яйцеклітин нормальна
Відповідальності в клініки абсолютно ніякої за такі кошти і хаотичне прийняття лікування, в інструкціях ліків вказана побічна дія -рак, дози назначаються без назначення додаткових аналізів, а чи потрібні макс дози?
Стан після неудачі - це окрема тема, його зможе зрозуміти тільки той, хто пройшов через це. Серце і душа розривається, пустота, відчуття безвиході і бенадійності, це не передати словами
Можливо є різні ситуації і мене осудять, хто завагітнів після ЕКО
Я не могла наважитися описати це, але можливо якби я подібне прочитала б попередньо, моє відношення було б іншим, і ми не змарнували б стільки часу, коштів
І діагноз всіх репродуктологів однозначний -чоловіче безпліддя не лікується -ПОМИЛКОВИЙ!!!
Все, що вони бачили -погана спермограма, але чому вона така ніхто і не пробував дізнатися
Діагоз-чоловічий фактор, ЄКО-ІКСІ
PORKA• 30 октября 2018
То есть Вы вылечили мужа от так называемого мужского фактора и у Вас наступила естественная беременность?
Кидстаффовка• 30 октября 2018
У меня только один вопрос возник. Почему Вы не задавали вопросы врачам? Почему слепо следовали непонятным для Вас назначениям?
ХдеЯсь?• 30 октября 2018
Співчуваю, авторе.
Так само, в нас проблема з чоловіком. Але ця неприхована комерція в ніжному питанні штовхнула особисто нас не пробувати ЕКО. Якщо не вдалося самостійно, то так і буде. Переступити через себе не вдалося.
Аноним_1508• 30 октября 2018
блин,я знаю девушку,у нее было 6 эко. 2 удачных(мальчик и двойня). последняя беременность естественная,дочка. и поверьте,она ни капли не жалеет о потерянных и потраченных деньгах-у нее есть ее родные дети. мужской фактор так же.не надо все под одну гребенку
Додекаэдр
• 30 октября 2018
Ответ дляКидстаффовка
запитання я задавала, але відповідей не отримувала
після чого йшла до інших, але все було без резул
Додекаэдр
• 30 октября 2018
Ответ дляХдеЯсь?
Співчуваю, авторе.
вихід потрібно шукати однозначно, я не говорю не робити еко, все не зовсім однозначно, в моєму випадку так, на жаль
PORKA• 30 октября 2018
Ответ дляКидстаффовка
Ну вот я задавала, но сути это ничего не меняет. У мужа морфологически нормальных сперматозоидов 4% (это минимум даже для ЭКО), плюс 90% из них неподвижны или плохо подвижны. Делали ЭКО в Мать и Дитя на Макеевской, ходили к их урологу, муж сдавал стандартные анализы на гормоны (тестостерон, пролактин, ещё что-то), анализы отличные. Мужу было 36 лет, стрессы, сидячий образ жизни и вот такой анализ.
Никакого лечению, способного привести СГ в норму не предлагают, выписали курсом разные витамины, добавки, всё пили, спортом занимался, улучшил питания. СГ прямо перед оплодотворением теже 4% нормальных.
Глаголица• 30 октября 2018
Ответ дляБулку Дай
автор , ответьте, вы смогли забеременеть естественно в конечном результате?
Додекаэдр
• 30 октября 2018
Ответ дляГлаголица
ми зараз проходимо лікування
при наших данних - ні при ЕКО, ні ІКСІ, на Піксі не можливо завагітніти, ембріони будут просто зупинятися в розвитку, що і було
потрібно усунути першопричину -тоді сперма прийде в норму
Кидстаффовка• 30 октября 2018
Ответ дляPORKA
Так Вы спрашивали почему не предлагают препараты серьезнее БАДов?
Кидстаффовка• 30 октября 2018
Ответ дляTangerina
А Вы сталкивались с лечением бесплодия? Или абы поговорить?
Говорю не с Вами.
неДодекаэдр• 30 октября 2018
Спасибо за пост, может хоть кто то поймет, что бесплодие лечат гинекологи и урологи, а репродуктологи делают ЭКО , а не лечат бесплодие. Медицина у нас превращается в бизнес , а в любом бизнесе главное- доход, репродуктивные клиники давно это подтвердили
PORKA• 30 октября 2018
Ответ дляКидстаффовка
Конечно спрашивала. Первый порыв у всех, кто столкнулся с таким, а можно вылечить, готовы на всё. В нашем случае нечего лечить, нет воспалительного процесса или заболеваний у мужа. По этому сделали ЭКО с ИКСИ, а потом провели генетическую диагностику эмбрионов (чем хуже сперма, тем выше вероятность, что она несёт бракованные гены и эмбрион не приживётся или даст замершую беременность).
По результатам диагностики 75% эмбрионов несли аномалии. С первой попытки здоровая девочка).
Додекаэдр
• 30 октября 2018
Ответ дляКидстаффовка
до речі, остання консультація з лікарем -я назвала причину і не знала ще що далі робити, вона сказала забула неазву цього баду -хай пропьє, я кажу їй що це БАД, видно було що їй стало на зручно після зауваження, сказала, що торгові предтавники їм обіцяють результат, це була остання розмова з лікарем, якому я так довіряла, надіялась на результат, лікар з таким досвідом ...
Ответ дляБулку Дай
Автор, я тоже такого же мнения по поводу всевозможных клиник. Когда-то в Харькове я обращалась в клинику ’Имплант’. Представьте, молодые люди, студенты, денег не особо, а там такая выкачка денег. Каждый день узи, гормоны, процедуры, рентген труб, и все это продолжалось два года -все безрезультатно, каждый месяц с моими истериками по поводу неудачных попыток.
Я не выдержала, бросила све это в надежде передохнуть, т.к. м.цикл увеличился с 28-ми до 44х дней. И чисто случайно попала в обычную харьковскую поликлиннику к обычной женщине гинекологу, которая была ОЧЕНЬ УДИВЛЕНА, когда увидела огромную эрозию шейки матки, о которой в Импланте даже не упоминалось. В одном цикле она мне пролечила эрозию, во втором назначила Клостилбегит, и в третьем я забеременела двойней. Это было 16 лет назад.
Додекаэдр
• 30 октября 2018
Ответ длянеДодекаэдр
це чудовий бізнес просто, який не зважає ні на що абсолютно!
Можна багато роздумувати і про бумеранги і чомусь у нас не має дітей, і народжуються діти завдяки ЕКо, но саме стан після неудачі - це для мене саме і саме ...
Однозначно після того потрібні психологи, клініки їх мають забезпечувати, тому що різне може бути
Кидстаффовка• 30 октября 2018
Ответ дляTangerina
Все ясно, для Вас эта тема пустой звук
Не пустой. Не разводите базар.
melisa-milena• 30 октября 2018
я вообще против Эко и суррогатного материнства. Если бы не смогли родить сами, то или усыновляли, или без детей......Как то так......
Додекаэдр
• 30 октября 2018
Ответ дляPORKA
і у Вас получилося ЕКО удачне?
Кидстаффовка• 30 октября 2018
Ответ дляБулку Дай
Ну вот в таких, казалось бы, мелочах и прокалываются врачи, для которых главное не результат, а процесс. Процесс зарабатывания денег. Витамины, БАДы, спорт... это не рекомендации. Это бред.
Бесконечность-не предел• 30 октября 2018
Ответ дляКидстаффовка
Я автора понимаю, а Вы видимо не в теме совсем, раз пишете такую глупость.
Додекаэдр
• 30 октября 2018
Ответ дляPORKA
Да
рада за Вас, ми були на Макіїівс но після назначенння ними аналізів на 20 тис нікому не потрібних -більше не ходили, якби ми знали, що це допоможе -зробили б їх, но їх же лікар Котлик - сказав на іншій консул що смислу не має
Одна_на_всей_планете• 30 октября 2018
Не могу с вами согласиться. Нам в Исиде очень помогли. НО! репродуктолог очень хорошая знакомая нашего близкого родственника. когда мы к ней попали, на руках уже было много анализов. нам она назначила еще 2-3 анализа для уточнения. т.е. ничего лишнего. потом когда я забеременела она вела меня дистанционно (я жила в другом городе и были проблемы при вынашивании). знаю, что многие девочки консультировались у нее во время беременности бесплатно (бывшие ее пациенты).
PORKA• 30 октября 2018
Ответ дляБулку Дай
А что это за такие дорогие анализы мужчине? Генетика? Мы делали кариотипы мне и мужу.
Одна_на_всей_планете• 30 октября 2018
Ответ дляmelisa-milena
не кажи гоп, поки не перестрибнеш (с)
Додекаэдр
• 30 октября 2018
Ответ дляКидстаффовка
якщо є запальний процес, якщо є камені, якщо є антисперм тіла, це все потрібно лікувати препаратами, а не бадами, вит