ТАЗератти• 11 октября 2013
Девочки, Мальчика нашли, который упал в люк. не живым
ужас............ничего не хочется (((плачу не могу(((
БезникаЯ• 11 октября 2013
О Боже
,но этого и стоило ожидать ... так как столько времени в воде ребенок бы не продержался , да еще там и поток такой большой)))
Паравозик• 11 октября 2013
и что?
вам больше не с чего поплакать?или занятся больше не чем?странный народ...или вы любите пострадать?
ТАЗератти
• 11 октября 2013
Ответ дляolia
Да. тоже интересует от куда узнали. Нигде пока не нашла новостей.
ТАЗератти
• 11 октября 2013
Ответ дляАнгелочек с рожками
ссылка не открывается
У Львові знайшли тіло дворічного хлопчика, який 10 жовтня провалився у каналізаційний колектор на вулиці Широкій у Львові. Знайшли дитину за півтора кілометра від місця зникнення, - інформують джерела ZAXID.NET.
Інформацію про це підтвердив начальник прес-служби ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев. Дитину, за його словами, знайшли у колекторі на вулиці Роксоляни.
Нагадаємо, 10 жовтня близько 11:10 у Львові на вул. Широкій поблизу будинку №86 дворічний хлопчик провалився у каналізаційний люк. Це трапилось під час прогулянки з бабусею. Жінка вела за руки двох дітей: дівчинку та хлопчика. Однак хлопчик вирвався і побіг вперед, де наступив на люк, який був накритий не кришкою, а заглушкою. Дитина провалилась у колектор глибиною 6 метрів. На порятунок дитини у каналізацію одразу ж стрибнув перехожий чоловік, однак знайти хлопчика йому вже не вдалося.
За фактом службової недбалості посадових осіб ЛМКП «Водоканал», на балансі якого перебуває колектор, розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 КК України. Крім того, прокуратура затримала через це одного з посадовців водоканалу.
Колектор обшукали кілька раз, поки знайшли хлопчика.
Ждушечка• 11 октября 2013
Ответ дляПаравозик
и что?
ужас......нет слов
ТАЗератти
• 11 октября 2013
Ответ дляПаравозик
и что?
кукушка
Деловитая• 11 октября 2013
Господи, беда и горе родителям.Берегите своих детей, будьте внимательны! Я б не пережила такого, очень жаль....
Помогалочка• 11 октября 2013
Ответ дляПаравозик
и что?
И что? Да ни чего! Пойдите лучше пост прокомментируйте более дельным по вашему мнение, про трусы, носки и т.п.
Раз вам больше нечего сказать, нежели тявкнуть и все.
Калёва Замалёва• 11 октября 2013
это ужас
, как хотелось верить в чудо...плачу, очень страшная ситуация