Одноклассница• 24 декабря 2018
Загубила окуляри((&
Ніби додому прийшла у них... 2 дні не можу знайти(((
Маю дурацьку привичку знімати, коли запотівають і фігзна де класти...
Надіюсь, вони десь в квартирі((
П. С. Перевернула горнятко, знайшла раніше загублену зарплатну картку в стиці м´якого крісла...
Надіюсь, вони десь в квартирі((
Лунтик-паунтик• 24 декабря 2018
Я думала шо горнятко то горшок.
При чем тут горшок к креслу? Или шо?
Маша хороша• 24 декабря 2018
На холодильнике, на подоконнике, рядом с посудой... Моя подруга часто там ложит и забывает
Интеллектуальные оладьи• 24 декабря 2018
Стол, диван, под диваном, на кухне..., моя мама там часто оставляет
Менее Более• 24 декабря 2018
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я думала шо горнятко то горшок.
При чем тут горшок к креслу? Или шо?
Что есть горнятко?
Лунтик-паунтик• 24 декабря 2018
Ответ дляМенее Более
Что есть горнятко?
В моем понимании глиняный горшок как в старину, типа макитра, впринципе можно даже кастрюльку так назвать
Одноклассница
• 24 декабря 2018
Ответ дляЛунтик-паунтик
Шо, на холодильнике?
Під комп´ютерним столиком, причом там, де місце для системника, і як вони там опинилися?
Одноклассница
• 24 декабря 2018
Горнятко- чашка, кружка)
Бабця колись мені казала, що коли щось загубилось, то треба взяти ніж і чашку, покласти ніж десь так, щоб не трогать, і зверху покласти перевернуту догори дном чашку, і чекати поки пропажа знайдеться)
Забобони-забобони, а працює)))
Оле Лукойе• 24 декабря 2018
Ответ дляОдноклассница
Горнятко- чашка, кружка)
Забобони-забобони, а працює)))
ой,меня так тоже бабушка учила)) только правда без ножа. работает,проверенно )