ДелайКак_Я• 04 марта 2019

Допоможіть, будь ласка

Імена братика і сестрички починаються з того самого звука. Їх звати
а) Анатолій і Олена
б) Данило і Діана
в) Юрій і Ярослава
г) Олександр і Аліна
д) Світлана і Семен
Завдання Соняшник. Замість дитини не роблю, та син попросив допомоги саме в цьому питанні. А я зависла - думаю, варіант "в", а може він не один - дитина вважає, що "д" теж підходить (ні де не вказано, повинен бути один варіант чи декілька). Допоможіть будь ласочка!
Цветок Мира• 04 марта 2019
д
Ангелочек с рожками• 04 марта 2019
Вариант ’д’. Два имени начинаются на твёрдый ’с’
автор ДелайКак_Я • 04 марта 2019
Ответ дляЦветок Мира
д
Чому не ’в’? Нс початку слова і ю, і я починаються звуком ’й’(((
Капитошечка• 04 марта 2019
Б)
В)
Д)
Не любовница• 04 марта 2019
Ответ дляДелайКак_Я
І ’в’, і ’д’ вірні.
Губка Боб• 04 марта 2019
Тільки варіант в
автор ДелайКак_Я • 04 марта 2019
Ответ дляГубка Боб
Тільки варіант в
Якщо можете, поясніть, чому. Буду дуже вдячна. Бо треба і дитині пояснити, щоб він зрозумів.
Секретница• 04 марта 2019
Вообще то В. Одинаковые звуки, а не буквы.
Ангелочек с рожками• 04 марта 2019
Ответ дляГубка Боб
Тільки варіант в
Нет. Они начинаются на твёрдый и мягкий звуки.
Секретница• 04 марта 2019
Ответ дляДелайКак_Я
Посмотрите привила фонетического разбора. Как можно делать упражнения, не прочитав правила?
Ангелочек с рожками• 04 марта 2019
Ой, простите. ’В’ приняла за англ. ’Б’.
Жена_КотораяСтена• 04 марта 2019
Правильний варіант - Юрій і Ярослава - починаються на звук Й.
В усіх інших варіантах один приголосний твердий, інший- мякий.
І навіть у Світлана - С пом´якшений під впливом І.
ФФФФристайла• 04 марта 2019
Ответ дляЖена_КотораяСтена
автор ДелайКак_Я • 04 марта 2019
Ответ дляСекретница
І чому не підходить варіант ’д’ . Там ’с ’ тверда в обох випадках.
Жена_КотораяСтена• 04 марта 2019
Ответ дляДелайКак_Я
НІ, Ні, Там С теж м´який. Є таке правило: зубні з, с, д, т пом´якшуються навіть під впливом наступного м´якого звука!
Вимовте: Дніпро, сніг - Ви відчуєте!
автор ДелайКак_Я • 04 марта 2019
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Хіба в цьому випадку літера ’і’ не літеру ’в’ пом´якшує?
автор ДелайКак_Я • 04 марта 2019
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вимовте: Дніпро, сніг - Ви відчуєте!
Спасибі! Дуже Вам вдячна!
Жена_КотораяСтена• 04 марта 2019
Ответ дляДелайКак_Я
І пом´якшує В, а В пом´якшує С.
Навіть не вагайтесь. Є таке правило в фонетиці.
автор ДелайКак_Я • 04 марта 2019
Ответ дляЖена_КотораяСтена
І пом´якшує В, а В пом´якшує С.
Venera-a52c• 04 марта 2019
Да, согласна: вариант ’д’. Потому что оба имени начинаются на твёрдый ’с’
Гравицапа• 04 марта 2019
Д тільки в цьому варіанті і звуки і букви однакові
Губка Боб• 04 марта 2019
У варіанті д перший звук пом´якшений,а в другому слові твердий
Ангелочек с рожками• 04 марта 2019
Автор, в каком классе ребёнок?
автор ДелайКак_Я • 04 марта 2019
Ответ дляАнгелочек с рожками
Автор, в каком классе ребёнок?
Другий
Жена_КотораяСтена• 05 марта 2019
Ответ дляДелайКак_Я
Другий
Це неймовірно - такі завдання дітям 2 класу давати... Регресивну асиміляцію за м´якістю, коли зубний С пом´якшується під впливом наступного пом´якшеного приголосного раніше тільки на філфаках в університетах вчили. А тепер в школу все втиснули, та ще й в початкову
автор ДелайКак_Я • 05 марта 2019
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Мені здається, що вони цього і не вчили. Син завжди з легкістю робить аналіз слів і ніколи не було жодного зауваження. До всього того, дістала зошит з 1 класу і там купа схожих випадків, як зі словом Світлана, при цьому ніде не виправлено, що ’с’ пом´якшена повинна бути. Та і судячи з того, що мені телефонувала не одна матуся з приводу цього питання, вони дійсно не вчили цього правила.