Анка-пулемётчица• 19 марта 2019
Тошнить і нe вагітна
Тільки що робила тeст, xоча місячні були 2-го бeрeзня, пeрeд тим в лютому тeж були, та і ПА останній щe вкінці січня був, алe так почало нудити і тошнити протягом дня і вжe дeкілька днів, що вирішила пeрeконатись - і таки ні, нe вагітна. від чого тоді така тошнота? до ПМС щe начe далeко, до місячиx тим більшe..
Люблю_джаз• 19 марта 2019
Вам на чем погадать, на картах, рунах или кофейной гуще, дабы узнать причину вашего самочувствия?
Бронетапок• 19 марта 2019
Ответ дляЛюблю_джаз
Просто в теме забыли написать ’видящие, зайдите’))
Неугомонная• 19 марта 2019
Может от нервов, переволновались, у меня такое недавно было. ка месячные пошли, полегчало и тошнота ушла.