Играю_на_кларнете• 10 апреля 2019
нет денег вообще...хочу пойти стать на окружную...
в такой опе я еще не была...нет денег вообще ни копейки, даже на проезд.юбез работы и куча долгов..выходя не вижу вообще, или в окно выходить или пойти стать на окружную..
Играю_на_кларнете
• 10 апреля 2019
Ответ дляжелезный занавес
Економіст навряд чи так по-дурному вліз би в швидкокредити.
Економіст не казав би, що при зарплаті 8 тис неможливо віддати кредит 40 тис.
Економісти рахувати повинні вміти.
вы знаете, я сижу на форме должников и так такие умные люди сидят которые тоже еще в худшей опе как я..так что не зарекайтесь...может любят срочно нужны были деньги и залежли в эту каббалу под 800% годовых
Играю_на_кларнете
• 10 апреля 2019
Ответ дляСпаситель
Ну так розпочинати потрібно з чогось. Саме просто сидіти і нічого не робити.
Вам потрібно знайти роботу і потрішки повернути кредити. Але ви ТРІЛЬ. Тому що не приймаєте ніякої допомоги і приводите дибільні аргументи у своє виправдання.
как бы я хотела быть тролем...как бы хотела вернуть все назад и остановится на одном кредите....
железный занавес• 10 апреля 2019
Ответ дляТра Ля Ля
А, ну тоді тільки на трасу, ага...
Мені здавалося, що освіта прибиранню не заважає.
Це хто хоче працювати, тому не заважає.
Мій тато, заслужений вчитель, в голодні 90-ті на базарі стояв.
Ми всі сім´єю на городі раком стояли.
Я, будучи студенткою на круту IT-спеціальність, на перших курсах і шила на замовлення, і теж на базарі стояла на вихідних, не переламалася. Однокурсники і офіціантами, і на кухні в кафе підробляли.
А тут, бачте, пані вікна помити за 600 грн не хоче.
Ми всі сім´єю на городі раком стояли.
Играю_на_кларнете
• 10 апреля 2019
Ответ дляСпаситель
І так. Я уже писав - звяжіться із мною. Поспілкуємось. мій тел, якщо боїтеся писати свій - 050 810 01 13.
а чем вы мне поможете? кредиты за меня вы не отдадите
железный занавес• 10 апреля 2019
Ответ дляMy Business
мені моя заважає.

А Вам що, теж їсти нічого та в кредитах? )))
Невже на трасу краща альтернатива, ніж прибиральницею?
Тра Ля Ля• 10 апреля 2019
Ответ дляжелезный занавес
Це хто хоче працювати, тому не заважає.
Ми всі сім´єю на городі раком стояли.
Я б сама помила та далеко ті вікна і моя вища мені от зовсім не заважає. Кредитів не маю і не мала, гроші є.
MacOS-ница• 10 апреля 2019
Ответ дляMy Business
серед бомжів часто зустрічаються дуже розумні й освічені.
але щось в житті пішло не так.
так що все може бути.
але щось в житті пішло не так.
так що все може бути.
або подобається.
А в автора є житло, можна здавати кімнату, можна ще щось придумати
MacOS-ница• 10 апреля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
вам конкретно были нужны ну очень срочно? Нет. Иначе бы на работе поняли и поддержали. А так зависимость и лень.
My Business• 10 апреля 2019
Ответ дляжелезный занавес
я не хочу ні на трасу, ні прибиральницею, ні в польшу на заводи-фабрики-ягоди. для мене це все рівноцінно.
готова економити. але не робити цього.
Тра Ля Ля• 10 апреля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ви не відповіли на що саме кредит брали перший. От це і є головним. Чомусь думаю, що на дурню якусь.
Котик-Пупсик• 10 апреля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
нет, киевлянка..но вляпалась в кредиты, отдала им последнее, на работе они меня опозорили, еще и без работы осталась
В чем проблема пойти убирать квартиры? Вечером сесть на кассу или просто попробовать себя в роли няни/сиделки?
Ответ дляИграю_на_кларнете
Кредити за вас віддавати не буду - це рівноцінно самогубству. За свої помилки ви самі повинні розплатитись. Тільки в такому випадку буде урок.
Ви сказали що у вас нема коштів зараз для того щоб протягнути і знайти роботу.
Я можу дати вам мінімальну необхідну кількість коштів для того щоб протягнути до першої ЗП на новій роботі.
Гроші мені повернете як буде можливість і як розплатитесь із всіма боргами. А якщо не повернете - тоді так і буде. Все залишиться на вашій совісті.
Женщинас• 10 апреля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
я не умею окна красиво мыть, увы..
Посмотрите ролики в ютуб. Как же тогда работать вообще, если окна - трудность?
My Business• 10 апреля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
один? для чого?
ціль?
Женщинас• 10 апреля 2019
Ответ дляПростоБелка
Можу запропонувати фріланс, якщо таке цікавить.
Постінг.
Я таке хочу.
Послушная• 10 апреля 2019
Ответ дляСпаситель
Я можу фінансами допомогти автору на місяць-два. Доки не влаштується на роботу і не получе першу ЗП.
лучше отдайте маме с ребенком без работы старый комп , сможет работать . Была тут где то в теме девушка
Ответ дляИграю_на_кларнете
ну не знаю, я обращалась в клининговую компанию, у них сейчас сезон мойки окон, так мне сказали что они только с опытом берут!, мол, им халтура не нужна.
при чому тут клінінгова компанія, приватні замовлення беріть, он вам вище прямо пропонують.
я не проти, ідіть і в проститутки, мені-то що. візьміть на СЗ напишіть усім, кого знайдете, мовляв, берете по 500 грн за М. у вас дома, хтось та й клюне.
железный занавес• 10 апреля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
дело в том, что вся моя проблема не в работе, а в кредитах, которые чуть ли не каждый день нужно платить..они меня обобрали до нитки..если бы кредитов не было я бы горя не знала, пошла бы на любую работу. но как отдавать кредиты? если бы работа бы сделала бы рефинансирование, а так еще и безработная
Так Ваша проблема саме в роботі!
Чи Ви думаєте, кредити самі себе віддадуть?
І навіть якщо без кредитів, за що жити збираєтеся, за чий кошт?
Я Вам покроково інструкцію написала, інші люди теж купу розумних дієвих порад надали, вже й підробітку хорошу, і навіть пряму допомогу запропонували, а Вам все не те???
То Вам треба лише понити, і більше нічого.
Играю_на_кларнете
• 10 апреля 2019
Ответ дляТра Ля Ля
ну на дурню, да...ну повелась на легкие деньги, потому как надоело вечное безденежье. я и так ничего себе позволить не могла никогда
Без Баяна• 10 апреля 2019
Ответ дляНезнакомлюся
Ну ,видимо,если автор на окружную собралась..то именно то и умеет.
Нет иначе пирожок бы пристроила хоть как-то свой
железный занавес• 10 апреля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
Під 800% річних? Розумні люди?
Виключно у випадку, коли треба рятувати життя, і вже плювати на інші обставини.
І то, потім можна знайти вихід, як з цієї боргової ями вилізти.
Але Вам то не треба, я вже в цьому впевнилася.
My Business• 10 апреля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
що ви купили? пиріжків? піцу?
кабана???
ви наїлись? напились???
а чого не могли дозволить? в києві то. не чудіть.
кабана???
ви наїлись? напились???
MacOS-ница• 10 апреля 2019
Ответ дляжелезный занавес
Під 800% річних? Розумні люди?
так там не написані великі суми, все дуже психологічно розраховано
Женщинас• 10 апреля 2019
Ответ дляжелезный занавес
Навіть це не факт. )))
Там же треба красіво тоже
железный занавес• 10 апреля 2019
Ответ дляТра Ля Ля
Та навіть якщо на дурню перший, далі розкачала на 20, а тепер ще й сидить нічого з цим робити не хоче. Просто хоче, щоб якийсь добрий дядечко її кредити віддав, схоже.