Тоскующая• 19 апреля 2019
хірург Неділя Юрій
Привіт! будь ласка, хто знайомий/лікувався/оперувався у Неділі Юрія Вячеславовича, розкажіть про лікаря! Пропонують операцію, насторожує, що про нього жодного відгука, жодної згадки в інтернеті як про фахівця. Працює в Київській міській клінічній лікарні №17.
Будь ласка, не обговорюємо про довіру лікарям і тд, самолікування і самодіагностування не буде) тільки відгук про лікаря. Вдячна кожному за відповідь!
Тоскующая
• 19 апреля 2019
Ответ дляКраля-Галя
Просто не советую. Без комментариев.
будь ласка, саме коментарів і чекаю
Дикая Роза• 19 апреля 2019
Торакальный хирург с 25летним стажем.За спиной 1000спасенных жизней в мирное время,сотни спасенных сейчас.
Тоскующая
• 19 апреля 2019
Ответ дляДикая Роза
Ви колега, чи лікувались в нього? дякую за відгук в будь-якому випадку!
Дикая Роза• 19 апреля 2019
Ответ дляКраля-Галя
Просто не советую. Без комментариев.
Сказать то нечего,так ляпну для ’умности образа’.
Дикая Роза• 19 апреля 2019
Ответ дляТоскующая
В 2009 оперировалась,в 2016 спас семью сестры после дтп,ребенка спасал Олег Шмырев,сестру,ее мужа и отца опнрировал Юрий Вячеславович.
Тоскующая
• 19 апреля 2019
Ответ дляДикая Роза
дякую Вам!
Краля-Галя• 19 апреля 2019
Ответ дляДикая Роза
Ну, далеко не 25 лет стажа.
Дикая Роза• 19 апреля 2019
Ответ дляКраля-Галя
Ну, далеко не 25 лет стажа.
В 2009м сестрички сказали что 12 лет работает,а вы же наверное его личная медсестра?
Уравнобешенная• 19 апреля 2019
2002го року оперував ножове поранення,дуже уважний та грамотний лікар.
Уравнобешенная• 19 апреля 2019
Тоскующая
• 19 апреля 2019
Ответ дляУравнобешенная
Дякую!
Тоскующая
• 20 апреля 2019
по факту - два хороших відгуки і один поганий, але необгрунтований...
можливо, ще хтось обізветься?