Admin• 21 апреля 2019

Результаты выборов Президента Украины

Обсуждение
21949 0
Viktoria_St• 28 мая 2019
21661
Ответ дляvik72
Чем меньше депутатов, тем проще их купить
Если я не ошибаюсь, число депктатов зависит от количества населения. Нас уже давно не 49 млн, зачем этих трутней кормить?
ebbi• 29 мая 2019
21662
Ответ дляSveta7
І ще на ту ж тему

https://ibigdan.livejournal.com/23730343.html?utm_...
Блин ,12 ночи,а я смеюсь,аж плачу-читаю пост про инвуигургацию.Это перл
vik72• 29 мая 2019
21663
Ответ дляViktoria_St
Население сократилось в 4.5 раза?
vik72• 29 мая 2019
21664
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
А вы поддерживаете сегодняшнюю политику нового президента? Назначения ’ новых лиц’, назначение некомпентных людей, попрание законов и Конституции, полный провал внешней политики? Можете не отвечать, я знаю ваш ответ, ’ дайте ему время’ и ’ а вот Порошенко’
vik72• 29 мая 2019
21665
Я иногда ради интереса захожу на страничку Зе в фейсбуке, от комментариев электората волосы шевелятся на голове, не думала, что столько неадекватнов стране живет, хотя надеюсь большинство это из за поребрика
EllyM• 30 мая 2019
21666
Підозра у скоєнні злочину, створення ТСК і таємні голосування, - на сайті ВР оприлюднили текст законопроекту про імпічмент президента
Щоб почати процедуру імпічменту, необхідне письмове подання, підписане більшістю народних депутатів від конституційного складу ВР.

Після цього Рада створює тимчасову слідчу комісію, куди входять народні депутати, спеціальний прокурор і спеціальні слідчі. У документі зазначається, що до складу спеціальної тимчасової слідчої комісії не може бути обрана особа, у якої в разі обрання виникне реальний або потенційний конфлікт інтересів у зв´язку з проведенням розслідування. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3129635

Не розумію, чому стільки бюрократії, а як же народний референдум, народовластя і все таке? Чому ВР можна розпускати, апелюючи до низької довіри населення (на основі одного соцдослідження), а імпічмент оголосити - ні?
frolik• 30 мая 2019
21667
Ответ дляEllyM

Можливо, чергова маніпуляція, як зі змінами виборчого законодавства. А щодо підстав, то таке враження, що навмисно прописали максимально абстрактно.
Fresh• 30 мая 2019
21668
бачили відео? де гідрант нахамив матері загиблого шахтаря
Fresh• 30 мая 2019
21669

боже, торгується як барига
vik72• 30 мая 2019
21670
Ответ дляFresh
https://www.youtube.com/watch?v=Gz0mfsL-QfA&featur...
боже, торгується як барига
Видео не доступно, подчищают хорошо
Elektra• 30 мая 2019
21671
Ответ дляFresh
Не не видели. Название видео напишите.
Fresh• 30 мая 2019
21672
https://mobile.twitter.com/herooftheday10/status/1...
Fresh• 30 мая 2019
21673
журналістка заступилась за матір, а воно таке городить( хамить. та мати бідна ледве говорить а воно давай про квартиру щось торгуватись. боже який стид
frolik• 30 мая 2019
21674
Вы про это? Он не матери хамит, а журналистке.

https://inforesist.org/zhurnalistka-pryamogo-pered...
Видео в конце. Интересный момент: во-первых, текст не совпадает с видео. Во-вторых, словесную перепалку начал именно Зеленский вопросом ’вам плохо?’
Elektra• 30 мая 2019
21675
Ответ дляFresh
Не сочиняйте.
Fresh• 30 мая 2019
21676
Ответ дляElektra
Не сочиняйте.
що ще виправдаєте? ну вам все роса
Fresh• 30 мая 2019
21677
Ответ дляfrolik

там чітко чути слова матері. а журналістка заступилась і в гідранта почався словесний понос давайтє скінємся на квартіру
frolik• 30 мая 2019
21678
Ответ дляFresh
За посиланням журналістка нібито сказала, що вона ’не готова подітитися своєю журналістською зарплатнею’. Насправді вона сказала, що ’готова подітитися’. - я про це.

Щодо манери спілкування Зеленського з пресою, свої думки я висловлювала ще до виборів. Якщо коротко, то це - ознака поганого виховання.
Elektra• 30 мая 2019
21679
Ответ дляFresh
В адрес журналистки, а не в адрес матери. Зеленский матери не хамил.
Elektra• 30 мая 2019
21680
Журналистки Прямого кстати.
И во всех новостях сегодня - ’Журналистка ’Прямого’ позлорадствовала над родными погибших ’, но вы почему -то решили все перевернуть и сделать из неё ’защитницу’.
Fresh• 30 мая 2019
21681
Ответ дляElektra
Журналистки Прямого кстати.
нє ну якщо дивитись 1+1 то ясно...
тобто немає хамського спілкування гідранта?
Elektra• 30 мая 2019
21682
Ответ дляFresh
нє ну якщо дивитись 1+1 то ясно...
1+1 это для вас это все новости?
По отношению к матери нет.
Цікавинка• 30 мая 2019
21683
Ответ дляFresh
Сором і морок абсолютний. Людина втратила сина, а воно влаштувало гендлярські торги ’а давайте 50 на 50’. Цинічні неприпустимі торги (!) перед вбитою горем матір’ю, що втратила найдорожче!!! Абсолютне невміння адекватно вирішувати проблему, відсутність елементарної культури та вихованння, агресивна реакція, вирячені шалені очі, недорікуватість тощо. Загалом, рівень гопоти. Це обличчя очільника держави?! Воно хоч розуміє свої безпосередні повноваження? Воно хоч розуміє, що ось таке гендлярське бикування з журналісткою - це втоптування в бруд самого інституту президентсва держави?!
EllyM• 30 мая 2019
21684
Ответ дляElektra
1+1 это для вас это все новости?
По отношению к матери нет.
А журналістам можна?
EllyM• 30 мая 2019
21685
Ответ дляElektra
Журналистки Прямого кстати.
Та прям у всіх новинах, тільки у про президентських.
Lena_Lena123• 30 мая 2019
21686
Ответ дляFresh
нє ну якщо дивитись 1+1 то ясно...
Зе теперь нельзя обзывать, он теперь Владимир Александрович. Меня вон на неделю в бан отправили, за нелицеприятные высказывания в его адрес, хотя в моих постах ничего ужасного не было
foxxxy Yu• 30 мая 2019
21687
Я в субботу случайно на 1+1 попала, как раз показывали передачу ’Українські сенсація’. Боже, час! Сплошное облизывание вновь избранного. Да так тщательно, как обычно коты это делают, до блеска. И это только 2 недели при власти. Дальше-больше....
vitavikaviktory• 30 мая 2019
21688
Ответ дляLena_Lena123
ото ж неподобство яке!
меня за лишнюю букву в фамилии По*рошенко упаковали - так то за дило, а Вас наверняка несправедливо засудили, раз ничего ужасного не было))
Zigmyn• 30 мая 2019
21689
Ответ дляLena_Lena123
Удалено администрацией...
Tory_82• 30 мая 2019
21690
Ответ дляLena_Lena123
ого