Кубик Рубика• 16 мая 2019

имеет ли право на жизнь такой закон-как думаете? Марихуана..

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин прийняв рішення зареєструвати запропонований неурядовими організаціями законопроект про легалізацію медичного використання канабісу.

Відповідне рішення було прийнято одностайно на засіданні комітету 15 травня, повідомляє Українська правда.

Голова комітету член фракції «Батьківщина» Григорій Немиря зазначив, що це прецендент, коли комітет ухвалює рішення за підсумками розгляду елетронної петиції «Законодавчо врегулювати канабіс для науки та медицини – захистити конституційні права громадян», яка набрала більше 25 тисяч голосів підтримки.
Перемелица• 16 мая 2019
А вы к онкобольных спросите.
Вам только постебаться, а им боль облегчить.
Вот и вся разница.
ВундерКИНГ• 16 мая 2019
В медицинских целях же, вполне. Многие более сильные наркотические веществе используются в медицине.
ksanka_z• 16 мая 2019
В медицине - да, я за.
Я прошла онкологию и знаю, что многие «коллеги по болезни» от болей травкой спасались. Лекарства нельзя по тем или иным причинам, а травка хорошо помогала.
автор Кубик Рубика • 16 мая 2019
Ответ дляПеремелица
А вы к онкобольных спросите.
Вот и вся разница.
-я , вообще-то, не стебаюсь, просто в городе много наркоманов, уже не комфортно..
автор Кубик Рубика • 16 мая 2019
Ответ дляksanka_z
В медицине - да, я за.
спасибо за ваш ответ...