Пупс• 03 июня 2019
Где в Киеве мало/нет ос и пчел ?
привет! оч сильная аллергия на укусы.
как то прошлась в центре - ос нет совсем.
А я живу возле вднх - их валом.
С ребенком нужно гулять и есть машина, поетому могу поехать куда-то, где их меньше (не на левый берег и не оболонь).
Может что посоветуете..
А я живу возле вднх - их валом.
Может что посоветуете..
Фрося_Бурлакова• 03 июня 2019
Если реакция на укус представляет угрозу для жизни, то можно посоветовать только носить с собой укол, который поможет. А так что тут советовать? Есть гарантия, что не будет пчёл и ос?
Даже если будут, вероятность, что они укусят не так велика. Меня за 39 лет оса один раз укусила.
Пупс
• 03 июня 2019
Ответ дляФрося_Бурлакова
просто реально в центрі їх нема...
а в моєиу районі в будинках їх гнізда, їх дуууже багато.
Тому, я думаю, може ще є місця в києві, не прям так самий центр, де теж нема гнізд ос
Обижулька• 03 июня 2019
Щоразу Вас кусають, як зустрінете? Все життя живу на Виноградарі, бджола вкусила лиш раз в дитинстві, та й то я з кульбабами бавилася. Дуже рідко їх бачу, вже переживаю, що і у нас вони зникають, як у США. Знаю, що в приватному секторі декілька людей тримають вулики, вони літають у ліс, але скоро липи зацвітуть, то буде більше. Зараз практично нема.
Пупс
• 03 июня 2019
Ответ дляОбижулька
приїжджайте на теремки))
Пупс
• 03 июня 2019
Ответ дляОбижулька
В моєму домі є їх гнізда. Бачу їх на вулиці клжні 5хв. Не всюди ж так у києві?)
Обижулька• 03 июня 2019
Ответ дляПупс
приїжджайте на теремки))
Дякую, але не приїду, краще ви до нас приїжджайте гуляти, якщо кліщів не боїтеся, бо в нас саме з ними є проблема))
Пупс
• 03 июня 2019
Ответ дляОбижулька
Кліщ не смертельно...