Ягодка опять• 25 июня 2019

Все вернулу рф в ПАРЭ

Спасибо всем голосовавшим по приколу за зеленого человечка.
Фантуля• 26 июня 2019
Ответ дляDgekka
Удалено администрацией...
Порохоботы не знали ,что этот мелкий чувак раду распустит. Точнее как бы риск был, но надеялись на то, что мозг хоть иногда функционирует, перед траншеи распускать раду и и правительство...а доллар падает, транша нету а доллар падает... зелёнке благодаря?

Himikova• 26 июня 2019
Ответ дляФантуля
Ох не хватит золотовалютных резеовов надолго, не хватит(
Фантуля• 26 июня 2019
Ответ дляHimikova
Ну ничего) вон уже 1000 одной купюрой выпускают...скоро все миллионерами станем...)
Павлик Равлик• 26 июня 2019
яка гарна пара Гадя й Допа
avicber• 26 июня 2019
https://www.segodnya.ua/regions/donetsk/na-donbass...
avicber• 26 июня 2019
Просто перестать стрелять, в ответ...
Павлик Равлик• 26 июня 2019
картинка в тему
avicber• 26 июня 2019
https://prefiksblog.co.ua/2731/olenka/
Про пасе простыми словами.
Людмила Цветы• 26 июня 2019
Окружной административный суд Киева отменил решение Киевского горсовета о переименовании двух столичных проспектов в честь Степана Бандеры и Романа Шухевича. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на страницу адвоката Дмитрия Биловчука в Facebook.

Так, суд частично удовлетворил иск Елены Бережной и двух общественных организаций и вернул проспектам Степана Бандеры и Романа Шухевича их предыдущие названия - Московский и Генерала Ватутина.
https://www.rbc.ua/rus/news/sud-otmenil-pereimenov...

Павлик Равлик• 26 июня 2019
Ответ дляavicber
https://prefiksblog.co.ua/2731/olenka/
Про пасе простыми словами.
це все було очевидно усім, окрім телепузиків
Павлик Равлик• 26 июня 2019
Ответ дляЛюдмила Цветы

Це ще не всі новини. Конституційний суд України 25 червня визнав неконституційним обрання для підозрюваних у державній зраді та тероризмі запобіжного заходу виключно у вигляді арешту.

https://gordonua.com/ukr/news/politics/-konstituts...
mariya59• 26 июня 2019
Ответ дляЛюдмила Цветы

Да тут уже была тема на этот счет, только ее быстенько прикрыли... https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2405511
Фантуля• 26 июня 2019
Ответ дляПавлик Равлик
картинка в тему
Toggle navigation

Гай: Результат у ПАРЕ був єдиний можливий. Зеленський декілька місяців з усіх екранів та на міжнародних зустрічах говорив про необхідність миру з РФ

Власна думка  26.06.2019 09:44  19

FACEBOOKTWITTERPINTERESTLINKEDINGOOGLE +EMAIL

Результат у ПАРЕ був єдиний можливий.

Зеленський декілька місяців з усіх екранів та на міжнародних зустрічах говорив про необхідність миру з РФ, що він домовиться, а коли треба, то стане на коліна перед Путіним.

Він говорив про мир та необхідність домовлятися з Росією із Меркель і Макроном.

Український народ на виборах дав оцінку словам Зеленського проголосувавши більшістю.

Для демократичної Європи це наш вибір, який вони поважають, шанс налагодити зв’язки з РФ і поновити бізнес, який такий вигідний для європейських підприємств.

Росія не віддасть Крим, моряків та не піде з Донбасу, але ми на виборах погодилися з таким станом речей.
pollyteika• 26 июня 2019
Ответ дляПавлик Равлик
Це було очевидно ще в 2013 році чим закінчиться ваша революція.
Війна, марні жертви, Україну використають в конфлікті з Росією, зроблять з неї поле бою, повоюють її громадянами за патріотизм, потім за копійки, і злиють.
Павлик Равлик• 26 июня 2019
Ответ дляpollyteika
тобто, у нас просто «конфлікт з Росією»?
А з тим, що злили за копійки - згодна. Але навіщо їм втрачати свої прибутки, якщо у нас 73% на чолі з презЕдентом «уставшие от войны»?
Фантуля• 26 июня 2019
Ответ дляpollyteika
На жаль,не нас використали, а такі як ви, думаючи про власний комфорт, готові засадити ніж в спину, щоб лише кусень хліба з маслом був жирніший) що ви й зробили.
coch100• 26 июня 2019
Ответ дляПавлик Равлик
яка гарна пара Гадя й Допа
Забыли как Гадю всей страной спасали и петро в том числе?
Фантуля• 26 июня 2019
Ответ дляpollyteika
Патріотизм на хліб не намажеш.
avicber• 26 июня 2019
Ответ дляpollyteika
каждый день в ленте сообщения о погибщих украинских ребятах, а у вас ’просто конфликт с россией’?

Павлик Равлик• 26 июня 2019
Ответ дляcoch100
Рятували свою громадянку, а що не треба було? «Консерва» розкрилась пізніше, хто ж знав? Думаю, у неї, взагалі є певні проблеми з головою...
coch100• 26 июня 2019
Ответ дляПавлик Равлик
А что у того в голове кто давал ей звезду героя украины и членство в пасе?
pollyteika• 26 июня 2019
Ответ дляПавлик Равлик
Все вірно.
Якби вам відірвало ногу, чи руку, або вашому чоловіку, або дитині. Ви б також втомились. Чи ні?
Чи уявити важко, обов`язково необхідно відчути, аж тоді дійде.
pollyteika• 26 июня 2019
Ответ дляavicber
Це для вас ці жертви просто доріжка в Європу, в примарне краще майбутнє для ваших дітей.
Замість взяти валізу, взяти лопату , переїхати, побудувати самому щось все чекаєте, що на чужій крові вас винесе в рай.
Павлик Равлик• 26 июня 2019
Ответ дляpollyteika
Все вірно.
а вам щось відірвало? Чи тим 73%? Сумніваюсь, хіба що - совість. Зятю моєї сестри на Сході відірвало обидві ноги. І він, м´яко кажучі, у шоці з того, що зараз відбувається, як наш припездент зливає країну, за яку він воював.
pollyteika• 26 июня 2019
Ответ дляФантуля
Патріотизм на хліб не намажеш.
Ви про диванний патріотизм?
Чи можете справами реальними похвалитись? Розказати як ризикували життям?
pollyteika• 26 июня 2019
Ответ дляПавлик Равлик
Удалено администрацией...
pollyteika• 26 июня 2019
Ответ дляФантуля
А ви марили про дискомфорт, коли втягнули цілу країну у безпросвітню дупу?
avicber• 26 июня 2019
Ответ дляpollyteika
вы невменяемы...
Павлик Равлик• 26 июня 2019
Ответ дляcoch100
їй дали те членство, коли вона була в полоні. Сподівались, що Росія звільнить з полону депутата ПАРЄ, який має міжнародний імунітет. Хто вона така, дізнались пізніше.
pollyteika• 26 июня 2019
Ответ дляФантуля
Патріотизм на хліб не намажеш.
«Изо всех спекуляций самая доступная и оттого самая распространенная — спекуляция патриотизмом, бойчее всего распродается любовь к родине — во все времена товар этот нарасхват.»
Віктор Астафьев