Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ду да ду да ду• 21 сентября 2022
Ответ дляvi-chka
Така ж ситуація (( як зайти?
В мене нормально все. Можу зайти, додати в кошик. Оформлювати не пробувала.
Ду да ду да ду• 21 сентября 2022
Ответ дляYammystar
Дівчата, підкажіть - якшо в мене дві посилки прийшли окремими пакетами і два бланки повернення, їх окремими посилками і відправляти? чи можна однією, просто наклеїти на посилку дві наклейки і вкласти два бланки?
Я відправляла однією, якщо по обох посилках один отримувач.
Ду да ду да ду• 21 сентября 2022
Ответ дляYammystar
Дякую! А наклейки клеїли дві на пакет?
Обидва запоанені бланки у ввдпрпвлення вкладаю. А наліпки я взагалі ніколи їхні не клею, на пошті даю реквізити, оформлюють і свою наліпку кріплять.
Mandarinka7• 21 сентября 2022
Доброго вечора, підскажіть, хочу замовити таку куртку, але там останні 3 фото не той колір, як на перших. Може хто замовляв. Дякую.
Сыро_Ежка• 22 сентября 2022
Ответ дляMandarinka7
Не замовляла, але там пише темно-синій, думаю буде як на останніх фото, доречі хтось тут вроді виставляв фото такої куртки тільки чорної
Тушь для2го класса• 25 сентября 2022
Ответ длякамилла2003
Подскажите пожалуйста нижнее белье подлежит возврату?
Підлягає
Еsмеральда• 27 сентября 2022
Підкажіть, хто недавно відправляв повернення ?
На яке відділення у Львові ? Бо, сказали на Новій пошті, що 3 відділення ( як було раніше) не працює.
Можливо нова адреса ?
Белочкой зови• 27 сентября 2022
Ответ дляЭсмеpальда
Можливо нова адреса ?
Я Укрпочтой сегодня отправляла, оператор не могла понять кому отправлять без фамилии и телефона. Отправила, надеюсь получат.
Еsмеральда• 28 сентября 2022
Ответ для9110187
Вот я отправляла
Так, це завжди так було. Але зараз відділення це не працює, в нексті сказали, відправити Укрпоштою. То щоб знали.
Белочкой зови• 28 сентября 2022
Ответ дляЭсмеpальда
Добрый вечер) Вы указывали телефон и Ф.И.О получателя на Укрпочте ?
Ду да ду да ду• 28 сентября 2022
Ответ дляБелочкой зови
В нас на пошті так вказують.
Белочкой зови• 28 сентября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
В нас на пошті так вказують.
Дякую) це номер телефону Некст у Львові?
Ду да ду да ду• 29 сентября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Так.
миссАрфография• 29 сентября 2022
Ответ для9110187
Вот я отправляла
я теж літом Росан на 3 повертала, а у вересні на 4. 3 тимчасово закрито
Не гоню• 30 сентября 2022
Порадьте трустки які краще по якості? Там резинка різна. Не маломірять? На зріст 148, вага 45кг, розмір 146/152 підійде?
Белочкой зови• 30 сентября 2022
Ответ дляНе гоню
Сыну 9 лет, носит такие брифы на 11 - 12 лет (146/152), средней комплекции. Берите на размер больше точно. На первом фото резинка лучше. Вот жду заказ на 13-14 лет, посмотрю не утонет ли) При этом футболки носим на 9 лет.
Не гоню• 30 сентября 2022
Ответ дляБелочкой зови
А можете відписатись тут як отримаєте розмір 13/14? Який зріст в сина, не підкажете?
Белочкой зови• 30 сентября 2022
Ответ дляНе гоню
Рост 140, напишу, надеюсь доедет, эта посылка 8 дней уже на таможне без движения
Бла бла бла• 30 сентября 2022
Ответ дляНе гоню
13-14 беру на 14 лет рост 176. Пояс 32,5см длина 25см. Взяла размер 15-16, ещё великоваты.
Белочкой зови• 30 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
По замерам согласна, на 11-12 лет в поясе 29, но пояс 29 идет на 9 лет по спортивным штанам.
su171186seo• 01 октября 2022
Добрый день!
У кого есть такие штанишки на 13, 14 и 16 лет, можно пожалуйста замеры Слим или скини. Заранее спасибо
ШапкаУшанка• 09 октября 2022
Кто может подсказать номер телефона, который нужно указать, при возврате Новой почтой? В бланке возврата нет